Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 28 juni 2026

“Yoga of the Heart” Mantra, Heartsongs en Kirtan Cirkels

jun.
28
Zondag 28 juni 2026
14:00 tot 16:00

Het Stift 3, 7595 LE Weerselo, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom Bij "Yoga of The Heart" in onze Mantra en Kirtan cirkels op het Stift op zondagmiddag!

Georgette Elders en Bianca Grondman nemen je mee op een magische reis met je eigen speelse oerstem, mantra’s en Heartsongs, die je hart omhullen met liefde en blije energie vanuit deze helende energie creëren we verbinding met onszelf en elkaar, terwijl we ons overgeven aan de muziek. 🤗✨

Welkom op het prachtige Stift in Weerselo!
Wij nemen je mee, met de resoneerde klanken van mantra's, kirtan, die je hart omhullen met liefde en blije energie in verbinding met jezelf en elkaar.
Als toetje onderga je liggend een heerlijk klankbad met klankschalen en een hangdrum na afloop. Een kadootje voor je hart.

Wat zijn Mantra's
Mantra’s zijn korte gedichten, woorden of lettergrepen met klanken die je steeds herhaalt. De klanken komen door je heen. Een staat van niet-doen, van overgave in contact met je eigen hart. Kirtans zijn nog korter dan mantra's

Alles in het universum trilt
Mantra’s en Kirtans bestaan in de basis uit trillingen en klanken. Trillingen zijn energie evenals alles in en om jou heen. Wanneer je dus met behulp van een mantra klanken maakt, zet je bepaalde trillingen in jouw lichaam in beweging. Een van de bekendste en kortste mantra's is de klank AUM, de oerklank van het universum. Het is heerlijk om deze klank langere tijd achter elkaar te zingen, zeker als je het met een hele groep doet. Je adem wordt vrijer en dieper.

De effecten van mantra zingen kunnen groot zijn. Door zingen en mantra’s te zingen maken de hersenen stoffen aan die het lichaam ontspannen. Stoffen als serotonine (gelukshormoon) en oxytocine (knuffelhormoon). Je komt tot rust en in het hier en nu.

Na afloop van het zingen onderga je een rustgevend Klankbad met onze Klankschalen en Hangdrum. Je gaat heerlijk op een diep ontspannende reis.

Zondag 28 juni bij Yogastudio Zenggiyoga
Aanvang: 13:45 -16:00
Adres: Het Stift 3
7595 LE Weerselo

Wij kijken naar je uit op deze heerlijke relaxte zondagen

❤️groet van Bianca en Georgette

Meer info over Bianca Grondman en haar werk als Yogadocent en Mindfulness coach https://zenggiyoga.com

Meer weten over Georgette Elders en haar werk als
Adem/stem Coach en yoga/dans docent zie
https://shaktimedicine.com
Opslaan

Over de organisatie

4.5
(4)
·
22 volgers

Shaktimedicine - Georgette Elders

35 years of Experperience as a Yoga/dance Teacher & music theater maker & coach of Breath, Voice, Movement and Sound healer

Ontdek de helende kracht van Yoga, Adem, Stem Klank en je speelse levensenergie

Zenggiyoga

300 hrs Yogadocent. Voor kids en volwassenen. Trauma sensitieve mindfulness therapeut/ coach

“The quieter we become, the more you are able to hear”. RUMI

“Yoga of the Heart” Mantra, Heartsongs en Kirtan Cirkels

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.