Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 11 september 2026

Yin & Stembevrijding met Nienke Crijns & Nelleke Nijhuis

Georganiseerd door
25 reviews
Volgen
sep.
11
Vrijdag 11 september 2026
19:30 tot 22:00
Johanneskerk
Twekkelerweg 110, 7547 RN Enschede, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom bij dit unieke event in het authentieke Johanneskerkje te Enschede.
Tijdens deze bijzondere avond verbinden we Yin met Stembevrijding.

Yin docent Nelleke neemt je allereerst mee in de Yin waardoor je rustig kan landen en ruimte kan maken waar krapte is. Een heerlijke manier om te vertragen, te ontspannen en meer thuis te komen in je lichaam. De aandacht gaat eerst naar binnen om te verbinden met je lijf en terwijl je verbonden bent met buik, hart en keel nodigt Nienke je uit de stem tot expressie te laten komen.

Stembevrijding is een uitnodiging om je eigen stem te laten klinken en de kracht, zachtheid en vrijheid daarvan te ervaren. We zingen heart songs en maken ruimte voor spontane klank. Vanuit nieuwsgierigheid en zonder oordeel ontdek je wat er ontstaat wanneer je je stem ruimte geeft.

Wanneer stemmen samenkomen ontstaat er vaak iets bijzonders: een gevoel van verbinding, gedragen worden en de kracht van samen zingen.

Wist je dat zingen een regulerend effect heeft op ons zenuwstelsel?
Door te hummen, zingen of neuriën ontstaan trillingen die voelbaar zijn door het hele lichaam. Het is die trilling waardoor kinderen vaak ontspannen wanneer we voor hen zingen. Diezelfde trilling helpt ook ons eigen zenuwstelsel tot rust te komen.

De combinatie van Yin yoga en stembevrijding is bijzonder en verdiepend: eerst verzachten en openen, vervolgens voelen wat er ontstaat wanneer je je stem ruimte geeft.

We kijken er enorm naar uit, deze avond gevuld met vreugde, expressie ❤️
Je bent van harte welkom 🎶

Lieve groet,
Nienke & Nelleke
Opslaan

Over de organisatie

4.9
(25)
·
21 volgers

Nelleke Nijhuis

Coaching, retraites & events

Life itself is the greatest gift

4.9
(66)
·
59 volgers

Nienke SoulSound

Intuïtief Muzikant & Componist Zang, piano, harmonium. Medicine Music & HeartSongs Stembevrijding, concerten & singing circles

Ervaar de vreugde van zingen. Iedereen kan zingen, jij ook!

Neem contact op met Nelleke Nijhuis
Yin & Stembevrijding met Nienke Crijns & Nelleke Nijhuis

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Nelleke Nijhuis

Yin weekend 31 juli t/m 2 augustus
vr. 31 jul. - zo. 2 aug.
Denekamp
Nelleke Nijhuis
Meerdaagse retraites
Yin weekend 18 t/m 20 december
vr. 18 dec. - zo. 20 dec.
Denekamp
Nelleke Nijhuis
Meerdaagse retraites

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.