Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 10 mei 2026

Restorative Yoga – Herstel & Ontspanning [met moederdagactie]

mei
10
Zondag 10 mei 2026
10:00 tot 12:00

Onderdijk 289, 1693 CH Wervershoof, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Gun jezelf een diepe ontspanning & herstel met Restorative Yoga!

Restorative Yoga is misschien wel de ultieme vorm van ontspanning binnen yoga. Het lijkt op Yin Yoga, maar gaat nog een stapje verder: stilte, verzachting en volledige ondersteuning van je lichaam staan centraal. Met bolsters, dekens en blokken wordt je lichaam gedragen, zodat spanning en stress zachtjes kunnen smelten – fysiek én mentaal.

Tijdens deze 2 uur durende sessie ervaar je de kracht van Restorative Yoga – een moment dat dieper ontspant dan Yin Yoga.

Wat je kunt verwachten
- Korte introductie
- Lavendelolie voor ontspanning
- Yoga-stretches ter voorbereiding
- Ademhalingsoefeningen om je zenuwstelsel te kalmeren
- Een uitgebreide 90+ minuten Restorative Yoga sequence
- Afsluiting met thee, reflectie en ruimte om te delen

Het resultaat
Restorative Yoga helpt je om dieper te ontspannen dan bij Yin Yoga. Het is een krachtig hulpmiddel om spanning los te laten en volledig tot rust te komen. Na de sessie voel je je lichter, opgeladen en vernieuwd – alsof je een mini-retreat hebt ervaren.

Zondag 10 mei is het Moederdag.
Een mooi moment om je moeder iets te geven dat verder gaat dan iets materieels — een ervaring waarin ze mag ontspannen, vertragen en stilte kan vinden.

Voor deze sessie is er een uitnodiging om samen te komen met je moeder of stiefmoeder. Of het nu Moederdag is of niet, het kan een waardevol moment zijn om samen te vertragen.

Om haar (of elkaar) een moment van diepe ontspanning te gunnen, waarin stress mag zakken en het lichaam kan herstellen.

Bij het boeken kun je de Moederdagoptie selecteren voor een kleine korting.

Praktische informatie
- Trek comfortabele, warme kleding aan
- Neem 2 (of 3) dikke handdoeken of fleece dekens mee
- Een slaapmasker of oogkussen is optioneel, maar een aanrader (tip: fijne oogkussens zijn te vinden bij superyoga.nl)

Early Bird Ticket: €27
Moederdagactie: 2 voor €50
Beperkte plekken beschikbaar (nog 2 plekken)– ook geschikt voor beginners.

Meld je aan en gun jezelf dit moment van diepe rust.

Reserveer je plek via www.momoyoga.nl/innerwellness of e-mail naar yoga@holisticinnerwellness.com

LET OP: heb je contact met mij opgenomen via Hipsy, dan kan mijn e-mail met mijn antwoord in je spambox belanden. Heb je niets gehoord. Neem dan direct contact op via bovenstaand e-mailadres of boek direct je plek via momoyoga.

#restorativeyoga #restorativeyogasessie #relax #restore #yoga
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

Neem contact op met Holistic Inner Wellness
Restorative Yoga – Herstel & Ontspanning [met moederdagactie]

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl