Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 12 juli 2026

Zomerochtendretreat op Landgoed Amelisweerd bij Utrecht

jul.
12
Zondag 12 juli 2026
10:00 tot 13:00

Amelisweerd, 3981 Bunnik, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Hoe heerlijk is het om een zondagochtend helemaal voor jezelf te hebben.
Een ochtend waar je er alleen maar hoeft te zijn.
Compleet vertragen, helemaal ont-moeten, omgeven door de natuur.

Een ontspannen ochtend met zachte yoga en Qi Gong - het liefst buiten - en yin yoga & yoga nidra.

-
Hoe ziet de ochtend er uit?

Graag ontvang ik je in een fijne yogaruimte, op landgoed Amelisweerd. We beginnen op ons gemakje met een kopje thee op de grote bank binnen of op het bankje voor de studio - alle ruimte om aan te komen op deze fijne plek.

Dan nemen we de tijd om te landen op de mat en in onszelf. Het liefst buiten, als het lekker weer is. Dan rollen we onze matjes uit op een grasveldje vlakbij, omringd door bomen.

We beginnen klein en zacht, met ontspannen houdingen en rustige bewegingen uit de yoga en Qi Gong. We bewegen op de adem en zo geven we het hoofd de tijd om het lijf weer te voelen. Je voelt je energie weer stromen.

De oefeningen zullen geïnspireerd zijn door de zomerenergie. De energie van warmte en omarmen, van tot bloei komen en ruimte geven voor je hart.

Na de theepauze - waarbij ik graag trakteer op zelfgebakken lekkers - komen we weer terug in de yogaruimte. We bewegen verder op onze mat en er komt steeds meer yin en rustige energie bij. Ook in de zomer is het fijn om te vertragen en te verzachten met de houdingen vanuit de yin yoga. Daarbij maken we ruimte voor ons hart en vuur in ons - onze eigen zomerenergie. Ik zal ook kiezen voor enkele restorative versies van de yin houdingen.

Als je dan helemaal in je eigen lijf gezakt bent en er ontspannen bij ligt, is het tijd voor het toetje: Ik begeleid je met een yoga nidra waar ook het zomerthema in terug zal komen.
Yoga nidra is een diepgaande meditatie die ontspanning, rust en herstel in je lijf en in je hoofd kan brengen. Laat je begeleiden door mijn stem en zak zo steeds.. verder... weg.... :)

We sluiten af met nog meer thee en nog wat lekkers. Ook is er ruimte voor het trekken van een inspiratiekaart. Wat neem je vanuit deze ontspannen ochtend, mee jouw zomer in?

Na afloop ga je uitgerust en opgeladen naar huis.

Toegankelijk voor iedereen: omdat we bewegen vanuit zachtheid is deze sessie geschikt voor nieuwe en ervaren yogi’s, zwangere vrouwen, stijve en lenige mensen, met of zonder blessures :)

Programmaoverzicht

Dit is wat je qua inhoud mag verwachten van de ochtend. Ik laat de onderdelen vloeiend in elkaar overgaan. Ik let niet teveel op de tijd, maar meer op de energie en wat fijn is in het moment. Uiteraard houd ik wel de eindtijd aan en komen natuurlijk alle onderdelen aan bod :-)

10:00 Aankomen met thee & introductie

10:15 Qi gong & zachte yoga - als het weer het toelaat lekker buiten

Theepauze met lekkers

11:30 Yin yoga

12:20 Yoga nidra

12:45 Samen afronden met thee, nog iets kleins te eten & inspiratiekaarten

Prijs €47 inclusief onbeperkt biologische thee, zelfgebakken lekkers & een leuk aandenken, plus de opname van de yoga nidra voor thuis.

Over de ruimte

We ont-moeten elkaar in een fijne en kleinschalige yogaruimte op Landgoed Amelisweerd. Je kijkt vanaf je matje uit op het groen van het landgoed. Je kunt beginnen op de grote bank met een kopje thee, en ernaast een houten yogavloer. Er is plek voor 9 matjes, en alle materialen zijn aanwezig, zoals de matten, bolsters, dekens en oogkussentjes.
Ook zijn er buitenmatjes met meditatiekussens die mee kunnen het veldje op.

De locatie is op loopafstand van een bushalte en een parkeerplaats voor fietsen en auto’s, dus je komt al wandelend in de natuur aan in onze ruimte. Exacte details volgen na je aanmelding.

Meer info en aanmelden
Je kunt rechtstreeks boeken via bij-vera.nl/vertragen & daar meer info vinden. Of laat hier een berichtje achter, dan neem ik contact met jou op.

Heel graag ont-moet ik je daar!

Liefs, Vera
Yogadocent - ontspanningscoach en Vertrager :-)
Gesproken taal
Nederlands

Neem contact op voor deelname

Neem contact op met de organisatie om deel te nemen aan dit evenement.

Over de organisatie

16 volgers

Vertragen & Ont-moeten

Met Vertragen en Ont-moeten verzorgen wij, Lilyan & Vera, retreats in het groen met zachte yoga, Qi Gong, klanken, yin, yoga nidra en verbinding

Gun jezelf ruimte om even niets te hoeven, van vertragen & ont-moeten.

Zomerochtendretreat op Landgoed Amelisweerd bij Utrecht

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Vertragen & Ont-moeten

Zachte zomeravond yogaspecial met Qi Gong, yin & yoga nidra
vr. 3 jul.
19:00
nnik
Vertragen & Ont-moeten
Mini retraite in de natuur Qi Gong Yoga Nidra
Zachte zomeravond yogaspecial met Qi Gong, yin & restorative yoga
vr. 28 aug.
19:00
nnik
Vertragen & Ont-moeten
Mini retraite in de natuur Qi Gong Yoga

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl