Over dit evenement
Een avond om de aanwezigheid bij jezelf en het leven te verdiepen. Even helemaal stil te zijn. Ruimte te maken.
In een drukke agenda gaat onze aandacht makkelijk uit naar allerlei zaken die helemaal niet zo voedend zijn voor de geest. We besteden aandacht aan van alles, maar gaan voorbij aan wat onze binnenwereld eigenlijk te vertellen heeft. Deze avond verwelkomen we wat er is, met een liefdevolle aandachttraining. Zo kunnen we opnieuw thuiskomen in het lichaam en bieden we rust aan de geest. Met lichte begeleiding gaan we een meditatie in van ongeveer 45 minuten, indien nodig met één of enkele korte tussenmomenten.
Met meditatiebeoefening komen we via het lichaam steeds meer aan in het 'nu'. In deze onderstroom leeft veel wat vaak onopgemerkt blijft. Terwijl het waardevolle informatie biedt die wezenlijker is en voelt dan het ‘hoofd-leven’ wat vaak de overhand heeft. Bovendien helpt het ongezondheid voorkomen, doordat we beter kunnen luisteren en opmerken wat er is.
Door meer zelfbewustzijn op wat onze aandacht doet worden we beter in het bijstellen ervan. En behalve dat dit meer rust oplevert, verheldert het ook hoe de unieke stroom van het leven voor ons bedoeld is..
Gezamenlijk mediteren bekrachtigt daarbij ook nog een harmonieuze energie, niet alleen in onszelf, maar ook in het collectieve veld. Daar dragen we graag aan bij!
Na afloop drinken we thee en kan er vanuit inzicht en introspectie gedeeld worden. Ervaring is niet nodig, als je net begint met mediteren krijg je aangereikt wat nodig is. Het is altijd een goed moment.
Inloop vanaf 20u, start om 20.15u. Uiterlijk 21.45u sluiten we af.
Maandelijks steeds op de eerste donderdagavond, tenzij anders aangegeven. Deelname is op basis van vrije gift, het ticket is alleen voor de reservering.
Ik ontmoet je graag,
Eva
Gesproken taal
Nederlands