Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 29 mei 2026

Mindset : Reset jezelf

Georganiseerd door
Volgen
mei
29
Vrijdag 29 mei 2026 om 15:30 tot zondag 31 mei 2026 om 13:30

Best, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Lieve mensen,
met dit fijne samenzijn wordt je ondergedompeld in een warm bad van ; samen beleven ; beroering ; mooie muziek / dans en natuurlijk uitnodigende inspirerende gesprekken.
Agnes, Ria en Toine allen onderricht in rust & ontspanning / afschalen van je dagelijkse leven. Wat vaak gepaard gaat met drukte en soms stress momenten.
Je wordt meegenomen in een schitterende accommodatie met een Park/boerderij tuin, waar je ook kan deelnemen met een wandeling in het Groene Woud.
Op een dagdeel neem ik je mee in een Eco Nidra sessie waarbij je geheel ontspannen er uit zal komen!!!!
Bij mooi weer in een hangmat tussen de bomen heerlijk in de natuur.
Er worden ook 1 op 1 Klank Healing, Stoel massage en Access Bars gegeven. Waar je op persoonlijke voorkeur aan deel kan nemen.
Er zijn allerlei boerderij dieren aanwezig zoals Alpaca s, Kippen, Kikkers, allerlei Vogeltjes en natuurlijk Piwie het hondje.
Al lopend door de tuin of zittend ontspan je ter plekke, kunnen we 's avonds de vuurschaal aanmaken en leuk muziek / mantrazang met elkaar beleven.
De accommodatie ; Bestaat uit 4 grote kamers met of 2 persoons en enkel bedden voor in totaal 12 personen, linnengoed is ter plekke. De ruime living met houtkachel en spellen. Er is een grote keuken waar we in groepjes de maaltijden klaar maken, een badkamer beneden en boven een ligbad met douche. zowel boven als beneden elk een wc.
Heerlijke buiten zitjes met ook een houtkachel, verderop diertjes in een weide, bloemen , bomen , vijvers en zelfs een tippy tent.

Teveel eigenlijk om in 1 beleving mee te krijgen, je zal verfrist ontspannen afscheid mogen nemen.
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

13 volgers

Best Boerderij

Wij verzorgen Mantra en Sound heling, wel of niet gecombineerd met yoga, stilte wandeling, of gewoon heerlijk wandelen door het groene woud in Best.

Luctor et Emergo

Mindset : Reset jezelf

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl