Over dit evenement
Leer verschillende kweektechnieken om met huis-, tuin- en keukengereedschap jouw eigen tuin te voorzien van zelfgekweekte eetbare paddenstoelen. Tijdens de workshop maak je kennis met een aantal kweektechnieken die uiteenlopen van houtsnippers tot het kweken van shiitake op stam!
Naast veel kennis en een leuke dag, neem je ook je eigen gemaakte juten paddenstoelen-zak mee als aandenken aan deze bijzondere ervaring. Uit deze zak groeien dan natuurlijk jouw eigen paddenstoelen.
Ticket: €75,00
Meer info:
https://programma.dehoorneboeg.nl/event/paddenstoelen-kweken-in-de-moestuin/
Over Reinier, de paddenstoelenman
Toen Reinier in 2015 voor het eerst op jacht ging naar wilde paddenstoelen in het bos, raakte hij zo geïnspireerd dat hij in de jaren die volgden er elke herfst op uit trok om paddenstoelen te gaan zoeken. Vanaf dat moment is hij zich steeds meer gaan verdiepen in paddenstoelen. Niet alleen in het wild, maar ook op het gebied van zelf kweken. Hij volgde verschillende workshops en cursussen over paddenstoelen, permacultuur en voedselbossen.
Gesproken taal
Nederlands