Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 24 april 2026

Verbonden ademcirkel

Georganiseerd door
BijSilke
1 reviews
Volgen
apr.
24
Vrijdag 24 april 2026
19:00 tot 22:00
Yoga aan de Kade 🧘
Handelskade 11, 5211 TH 's-Hertogenbosch, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

Op vrijdag 24 april ben je van harte welkom bij een ademcirkel in de ruimte van Yoga aan de Kade in Den Bosch. Een avond om even in je lijf te zakken en zacht terug te keren naar jezelf via je adem, je lichaam en de stilte. Je hoeft niets te bereiken. Je bent welkom precies zoals je bent.

De avond
Vanaf 19.00 uur is de deur open. De groep is klein; tussen de 6-11 personen. Om 19.15 starten we met een check-in en een begeleide meditatie om te landen.

Daarna begeleiden we je in ongeveer 45 minuten verbonden ademen. Wij zijn er om je te ondersteunen waar nodig, zodat je kunt blijven volgen wat zich aandient.

Na het verbonden ademen is er alle ruimte om te rusten en te integreren, met muziek en stilte. We sluiten af met thee, wat lekkers en een (vrijblijvende) uitwisseling. Rond 21.30 ronden we de avond af. Je mag lekker blijven nakletsen als je dat fijn vindt. Om 22.00 sluiten de deuren.

Wat je kunt verwachten
De adem werkt direct via je lichaam en zenuwstelsel. Wat zich tijdens verbonden ademen laat zien verschilt per sessie en per persoon: ontspanning, emotie, lichte verkramping, verstilling of juist niets bijzonders. Goed om te weten is: alles is welkom.

Je wordt begeleid door Maarten en Silke, beide opgeleid systemisch gedragscoach en ademcoach.

Praktisch
– Draag comfortabele kleding en warme sokken of sloffen
– Neem eventueel een eigen dekentje mee (maar er zijn er genoeg aanwezig)
– Eet vooraf licht (te zwaar eten kan vrij ademen soms in de weg zitten)


Contra-indicaties
Verbonden ademwerk is niet voor iedereen passend, zoals bij zwangerschap, ernstige hart- of longaandoeningen, epilepsie, recente operaties of bepaalde psychische kwetsbaarheid of psychose.
Twijfel je? Neem gerust contact op.

Liefs Maarten & Silke
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

2 volgers

BijSilke

BijSilke biedt systemische gedragscoaching, opstellingenwerk, adem- en ander lichaamswerk zowel 1:1 als in sessies of workshops.

Verbonden ademcirkel

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl