Over dit evenement
Welkom op deze opstellingenmiddag.
Tijdens deze middag werken we met systemisch werk op een diep niveau. In een kleine groep duiken we de systemen in en maken we zichtbaar wat onbewust meespeelt in jouw leven, relaties, werk of innerlijke processen.
Ik werk deze middag met het nieuwe opstellen: een snelle en effectieve manier van opstellen waarmee we direct naar de kern gaan. Zonder lange verhalen, maar via het systeem zelf dat precies laat zien wat op dat moment nodig is. Dit werk is vaak confronterend, helder, liefdevol en diep transformerend.
Er is ruimte voor meerdere vragen en opstellingen. Je kunt deelnemen met een eigen vraag, maar ook als representant ben je zeer welkom. Representanten krijgen vaak verrassend veel inzicht in hun eigen thema’s en blinde vlekken, omdat je in een opstelling nooit voor niets op een plek terechtkomt.
Als je voelt dat je ergens in vastloopt, steeds in dezelfde patronen terechtkomt, of als je een verlangen hebt maar het lukt niet om het werkelijk te leven, dan kan systemisch werk in korte tijd veel zichtbaar maken en jou in beweging brengen.
Je bent meer dan welkom.