Over dit evenement
Het vrolijkste uitje op het mooiste plekje van Nederland. De eerste van 2026! Met hilarische lachoefeningen. Volop zuurstof. En lachende mensen. De lachsalvo’s vliegen je om de oren. Na De Lach Wandeling bruis je weer van de energie!
Op de mooiste plekjes van het idyllische vestingstadje Heusden houden we stil om de lachspieren flink te activeren. Met een vrolijke warming-up, hilarische lachoefeningen en natuurlijk niet te vergeten de aanstekelijke lach van Els heb je een belevenis om nooit te vergeten. En met een grote glimlach aan terug te denken ;-) We sluiten af met een ontspanningsoefening in de Gouverneurstuin.
Goed om te weten:
Lachen...
* creëert endorfine
* verlaagt stress
* verhoogt de weerstand
* verdiept je adem
* geeft lucht
We verzamelen bij Bakkertje Deeg. Land hier met thee/koffie en iets lekkers naar keuze. Daarna gaan we van start. De wandeling is hooguit een kilometer en duurt maximaal 75 minuten.
Prijs EUR. 26,00 inclusief thee/koffie & iets lekkers naar keuze. Bakkertje Deeg biedt ook vegan opties aan.
Gesproken taal
Nederlands