Over dit evenement
Tantra workshop voor beginners
Achteraf zul je zeggen: heb ik me daar nou zo druk over gemaakt…
Maar wat is tantra precies?
Dat ga ik je uitleggen die avond, maar in het kort: verbinden, vertragen, ongemak aankijken en daarmee durven zijn.
Maar tantra is toch iets met seggs?
Nee. Maar het kan wel je verlangen aanraken, sensualiteit of grenzen.
Moet ik dan bloot?
Nee, je houdt sowieso je ondergoed aan.
Maar wat gaan we dan doen?
De avond bestaat uit tantrische interacties die ik zorgvuldig uitkies om nog meer naar boven te laten komen wat er gezien wil worden in jouw systeem. Op een laagdrempelige en veilige manier.
Heb je behoefte om de verbinding met jezelf en/of je partner versterken, te vertragen en de zintuiglijkheid vergroten? Kom dan vooral.
De avond:
Verwelkoming en uitleg over de principes van tantra (aandacht, "zijn" in plaats van "doen"). Wheel of consent uitleg, tantrische oefeningen (grootste gedeelte). Afsluiten met een deelrondje met thee en gezonde snacks.
Praktische Informatie:
Kleding: Comfortabel, kleding blijft aan tijdens de oefeningen. Geen ervaring met tantra nodig.
Ik kijk ernaar uit om jou en/of je (gelegenheids)partner te ontmoeten. Voel je ook welkom om alleen te komen!
Een week voor de workshop ontvang je een mail met het adres en aanvullende informatie.
Veel liefs,
✨ Frédérique ✨
Voor meer informatie: info@frederiquevanderhoeven.nl
No refund pilicy
Gesproken taal
Nederlands, Engels