Over dit evenement
WZP BOOTTOCHT
• HOST: Bas, Martijn & Raldi
• STARTLOCATIE BUS: Utrecht CS, bushalte (?)
• STARTLOCATIE BOOT: Adres (?)
• DATUM: Zaterdag 27 juni 2026
• BUS (heenreis): 17.30 tot 18.30
• BOOTTOCHT (Biesbosch): 19.00 tot 21.30
• BUS (terugreis): 21.30 tot 22.30
(de bus én boot wacht niet op laatkomers, dus kom op tijd)
Vanwege alle enthousiaste reacties op onze vorige trip naar de Biesbosch, organiseren we er in 2026 nog een. Met de WZP Bus, bestuurd door poly buschauffeur Bas, rijden we vanaf Utrecht CS naar de Biesbosch voor een ontspannende boottocht door de prachtige natuur.
Het perron waar we in de bus instappen laten we weten een week van tevoren, op 20 juni 2026. Het is op Utrecht CS.
Het leuke is, deze keer hebben we de boot helemaal voor ons zelf. Misschien spotten we wel weer bevers, een krokodil, een dolfijn of een prachtige polyander? Neem dus vooral je verrekijker én je vrienden, date(s) en/of partner(s) mee!
Halverwege de boottocht is er, voor wie dat wil, een korte wandeling op een eilandje. Trek dus zeker je wandelschoenen aan, of blijf even wachten op de boot.
Hapjes en drankjes tijdens de busrit zijn bij de prijs inbegrepen. Er zijn circa 40 tickets beschikbaar voor mensen die mee willen met de bus én de boottocht. Daarnaast zijn er nog 10 tickets voor mensen die met eigen vervoer komen. Kies zelf het ticket uit dat bij je past, maar op = op!
We verzamelen op Utrecht Centraal Station bij bushalte ... (deze info volgt op 1 juni). Bel Raldi of Martijn als je het niet kunt vinden. Het is heel belangrijk dat je op tijd bent, want de bus/boot wacht niet op jou als je te laat bent. Zorg dat je er minimaal 15 minuten van tevoren bent.
We maken er met z'n allen weer een mooi avontuur van. Net zoals bij alle andere WZP-activiteiten is er geen wachtlijst, dus koop op tijd je ticket. Welke vriend(in), verbinding, metamour, connectie, partner en/of relatie verras jij met een leuke date? :)
TICKETPRIJZEN
• Busreis, diner en boottocht (donatie): 55 euro
• Busreis, diner en boottocht (standaard): 50 euro
• Busreis, diner en boottocht (budget): 45 euro
--- Bij aankomst scannen we de QR-code van je ticket(s) die je in je mail hebt gekregen. Geen smartphone? Print je ticket uit en neem hem mee.
--- Gekochte tickets worden niet geretourneerd. Doorverkoop is wel toegestaan. Stuur in dat geval via Signal of e-mail de naam door van degene die jouw ticket overneemt.
Gesproken taal
Nederlands, Engels