Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Woensdag 19 augustus 2026

Fleurig smullen - gerechten met eetbare bloemen ontdekken (deel 2)

Georganiseerd door
Volgen
aug.
19
Woensdag 19 augustus 2026
18:00 tot 20:30

Marjolein Vzw, Breden Els 57, 2490 Balen, Belgium

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Heerlijk al die keuren, geuren en het gezoem dankzij bloemen !
Gewoon al door ernaar te kijken kunnen ze onze ziel voeden en ons opvrolijken.
Voor bijen, hommels, vlinders en Co zijn ze letterlijk broodnodig - en ook voor ons zijn ze zeer voedzaam.
Lekker kleur op je bord is daarom decoratief én gezond. Als je maar weet wat en hoe.

Wees welkom om met al je zinnen te ontdekken welke bloemen op welke manier gebruikt kunnen worden voor lekkers - en voor je welzijn! Laat je verwonderen, streel je smaakpapillen en laad je innerlijke batterij op <3

Elk seizoen kent mooie schatten en er zijn verschillende manieren om er lekkers van te toveren. Elke sessie zullen verschillende bloemen en recepten voorgesteld worden. Deze vinden ook direct een plaats op je bord & in je beker (zoals salade, hapjes, schotels, dessert, dranken en veel meer). Simpele voorbeelden inspireren om ook zelf verder aan de slag te gaan zonder gedoe. Meer verfijnde versies geven goesting om eens iets verder te gaan bv voor een speciale gelegenheid... Uiteraard is er ook ruimte om eigen ervaringen uit te wisselen.

Smullen dus! Wees welkom om mee te genieten van een rijk gezellig & inspirerend menu vol proeverijen recht uit de tuin.
We gaan dus eerst op pluktocht door de tuin, met uitleg over de planten. De "oogst" kan je dan gebruiken om de gerechten op te fleuren en af te werken naar eigen goesting, uiteraard met tips en uitleg erbij. Naast de verse bloemen zullen verder enkel algemene ingrediënten gebruikt worden, die je zeker in huis hebt en kunt aanpassen na smaak (ook ivm allergieën bv).
De basis van elke maaltijd is al voorbereid en kan je dan individueel afwerken met bloemen naar smaak van het moment. Uiteraard met de nodige uitleg erbij. Koken voor het avondeten hoef je die dag dus niet, gewoon aan tafel komen zitten :)
Er is veel tijd om te ontdekken, genieten en vragen te stellen.

Ja, simpel kan ook want het is vooral de bedoeling dat het plezant blijft. Dan kan je het regelmatig toepassen als meerwaarde op tafel en voor je welzijn. Uiteraard kan nog steeds meer en zijn de variaties eindeloos...

We spreken af aan de inspiratietuin van Marjolein vzw en gaan in deze oase gezellig aan de slag. Een overzicht van de recepten krijg je achteraf mee.

Schrijf je direct in om je plaats te reserveren !
Vermeld hierbij zeker of je wensen ivm je voedselpatroon hebt (dus of er bepaalde allergieën zijn zodat ermee rekening gehouden kan worden).
Heel graag tot zo !


Basistarief: € 30,00 Als je beide data volgt dan ontvang je een receptenboekje over Fleurig Smullen met 4 menu´s (twv 12eur).
Als je samen met een tweede persoon inschrijft dan is het samen 50eur (elk 25eur dus).


PS: Je kunt deze workshop ook altijd aanvragen met je vereniging, familie, vrienden, collega´s...
Leeftijd
Vanaf 16 jaar
Gesproken taal
Nederlands
Opslaan

Over de organisatie

2 volgers

Marjolein vzw

We willen dat iedereen van een paradijselijke omgeving kan genieten, écht kan "thuiskomen" en opleven, met de natuur mee, elkaar ondersteunend.

Paradijs now <3

Neem contact op met Marjolein vzw
Fleurig smullen - gerechten met eetbare bloemen ontdekken (deel 2)

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Marjolein vzw

Tuinverhalen - deel III
za. 10 okt.
14:00
Balen
Marjolein vzw
België
Natuur Kruiden Zelfvoorzienend Leven

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl