Inloggen

Rond het inloggen af in het geopende tabblad.

of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen
'Ja, met jou' biodanza dagretraite voor liefdeskoppels - Biodanza, 1-Dags retraite, Overige Workshops

Zaterdag 14 maart 2026

'Ja, met jou' biodanza dagretraite voor liefdeskoppels

mrt.
14
Zaterdag 14 maart 2026
10:30 tot 17:30

De Balzaal, Dans en Leef, Biodanza in Gouda met Geny, Jac. P. Thijsselaan 45, 2803 RT Gouda, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

'Ja, met jou' Een biodanza verdiepingsdag voor liefdeskoppels op 14 maart 2026

Hoe lijkt jullie dat? Een dag helemaal speciaal voor jullie samen. Daarin kun je heerlijk samen de dynamiek van jullie relatie op een totaal andere manier gaan verkennen. In de dans. Ontdek samen hoe jullie je relatie kunnen verdiepen, misschien een beetje nieuw leven inblazen, of het vuur (weer) voelen. In ieder geval kunnen jullie je relatie samen vieren. Deze retraite biedt je hoe dan ook prachtige wegen om de band te versterken en energie tussen jullie te laten stromen.

“Dans is de verborgen taal van de ziel van het lichaam.” (Martha Graham)

Je hoeft niet ver door te denken om te beseffen wat dit doet voor jullie samen. De hele dag aandacht voor elkaar in de dans, zonder woorden, blikken uitwisselen, contact van hart tot hart, ….de bezieling ontdekken die jullie verbindt.

Alleen dansen met elkaar

Jullie dansen deze hele dag uitsluitend met elkaar, vertrouwd dus met één partner: jouw eigen partner. En dat doe je met alle aandacht die jullie liefdesrelatie verdient.

Biodanza docent: Geny Wuestman

Geny wordt in deze sessie vergezeld door haar man en liefdespartner Rob

Voor wie? Voor iedereen met biodanza-ervaring. Neem je je partner voor het eerst mee naar biodanza? Helemaal goed natuurlijk! Hij of zij is van harte welkom.

Tijden

10.30 – 17.30 uur

inloop 10.00 uur

Kosten € 150,- ( € 75,- pp)

Vaste dansers bij Dans en Leef krijgen € 5,- pp korting

Lunch

Neem iets lekkers mee om te delen voor een gezamenlijk buffet. Serviesgoed en bestek zijn aanwezig.

Lieve groet Geny en Rob

Over de organisatie

Neem contact op met Dans en Leef, biodanza met Geny
'Ja, met jou' biodanza dagretraite voor liefdeskoppels

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dans en Leef, biodanza met Geny

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl