Over dit evenement
𝕕𝕖 𝕜𝕣𝕒𝕔𝕙𝕥 𝕧𝕒𝕟 𝕤𝕪𝕤𝕥𝕖𝕞𝕚𝕤𝕔𝕙 𝕨𝕖𝕣𝕜
Heb je wel eens gehoord van familie opstellingen maar wil je meer weten wat het is voordat je eraan meedoet? Dan is deze uitnodiging voor jou!
"Systemisch werk is het onderzoeken van (onbewuste) verbanden tussen verschillende onderdelen in een systeem. Een opstelling doen is een manier om de delen van een systeem zichtbaar te maken en te doorvoelen welke aspecten er onzichtbaar meespelen. Vanuit het perspectief van 1 persoon (de vraagsteller), en ook iedereen die aan de opstelling mee doet. MIT noemt het ook wel 3D modeling. "
Zo leg ik het ongeveer uit, in mijn lezing en demonstratie van (familie)opstellingen. En wat zijn dan systemen? Tja, eigenlijk alles wel (zie foto). Het is zo anders, en tegelijk zo hetzelfde, als mijn afstudeer richting bij mijn studie Technische Informatica, namelijk "informatie systemen". Gewoon alles in kaart brengen in een model 😇. Alleen tijdens een opstelling praten we niet zoveel en voelen we vooral💖.
Deze avond is een combinatie daarvan: eerste een uitleg. En dan kijken en/of meedoen.
Systemisch werk is een enorm breed en veelzijdig concept is, en een tool, die net zo breed inzetbaar is: voor elke vraag en voor elke systeem.
➡️ Wil jij iets onderzoeken? Voelen? Veranderen? In beweging brengen?
➡️ In jouzelf? In jouw familie? Bij jou kinderen? In jouw team? Jouw bedrijf?
😃 Kom langs, hoor hoe het werkt, en ervaar de kracht hoogstpersoonlijk.
Doe mee, of stuur deze link door naar iemand die dit kan gebruiken.
Andere momenten:
👉 vrijdag 27 feb 19:30
👉 donderdag 7 mei 19:30
In SCC de Biechten in Rosmalen.
Stieneke
telnr: 06-52416633
#systemischwerk #opstellingen #persoonlijkeontwikkeling
#personaldevelopment #verandermanagement #zelfontwikkeling Minder weergeven
Gesproken taal
Nederlands