Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 30 augustus 2026

Nellestein Namasté

Georganiseerd door
5 reviews
Volgen
aug.
30
Zondag 30 augustus 2026
9:00 tot 23:00

Gaasperplas, 1108 Amsterdam, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Lieve Mooie Mensen , ook dit jaar weer een Nellestein Namasté aan de wonderschone Gaasperplas
Waar de bloemen groeien en de bijen zoemen, het water zoet is en de mensen puur natuur ,gaan we u weer verassen met een gezond evenement voor lichaam en geest wat ook nog een mooi muziekaal programma heeft met sound healing middags en singer song writers in de avond

Vanaf 0900 is de openings ceremonie met onze gezamenlijke intenties voor deze mooie dag , een gezamenlijke AUM en de Gayatree Mantra.
Daarna kunnen we een duik nemen in de plas, er zijn zelfs duikbrillen aanwezig voor de bodemonderzoekers.

Vanaf 10.00 begint de eerste Yoga vorm die wordt gegeven, ook dit jaar kun je weer kiezen uit Hatha, Yin, Acro-yoga, Chi-Kung, en voor de liefhebbers kunt u leren een Thaise Massage te geven of te ontvangen, Rob Linsen (fysiotherapeut )is uw leraar.

Er zal een vegan & vegetarische keuken uit Syria de catering verzorgen wat u ter plekke kunt kopen.
Ook zal er weer een lig concert zijn waarop we lekker bij kunnen uitbuiken en luisteren naar de helende klanken van de Kotamo harp en andere hoog frequentie instrumenten.

In de middag zal er een mantra zang cirkel zijn en verstilde improvisatie songs en de avond wordt verzorgt door Eline may, singer song writer, de band Couple Positive en een DJ uit Zuid Oost.

Voor de kinderen zal er ook weer avontuurlijk evenement worden georganiseerd in samenwerking met de Draken boten vereniging Concrete Dragons, & Ian Merkolov de troubadour met zijn muziek & bakfiets.

Er zullen wat massage therapeuten aanwezig zijn waar u zich kan laten masseren, een sharing cirkel en na het avond eten zal er weer een line UP van verschillende muzikanten ten gehore zijn )

In samenwerking met PBAZO en de Bewoners Vereniging Nellestein en Groen gebied Amstelland bieden we u een gezond verbindend verstillend ontspannend evenement aan wat helemaal past in de sfeer die de Gaasperplas ons bied.

Natuur, Rust Ontspanning en verwondering.

Tot dan
Tot zowiezo !

Programma (kan nog veranderen) Nellestein Namasté. 2026

Tijd: Wat ? Waar ? Door Wie ?

09:00 -09;30 Ochtend zwemmen. Tipi-Tent pun iedereen
09:30-10;00 Openings ceremonie. Tipi-tent punt Ilma & Froukje
10:00 -11;00 Tai Chi Grote veld Jos Chen
11;15-12;30 Acro-Yoga & Thai Massage. Grote veld Rob Linsen&Ilma
12:45-1300 ZEN meditatie Tipi-tent punt Ciska Mathes
13:00-14:00. Lunch en sharing Every where you like. Every one
1400-1500 Hatha Flow Grote veld Ciska Mathens
15:00-1700. Drakenboten Demo& Bootloods Ian
Kinderprogramma
17:00-18:00. Yin Yoga Grote veld Foukje ?
18:00-18;30 Simpele maaltijd Bij ZAZA catering. ZAZA
18:30 -19:30 Kotamo klank bad Grote veld Bianca ?
19:30-20:30 VP singer songwriters Tipi tent Noa ?
20:30-21:30 Eline May Tipi Tent Eline & Reinout
21:30-22:30 Zasja Intuitieve songs Tipi Tent Zasja
22:30-23:00. Ecstatic dance DJ ? Rick Gieltjes ?
Gesproken taal
Engels, Nederlands, Portugees, Spaans, Duits
Opslaan

Over de organisatie

4.2
(5)
·
11 volgers

Yoga Buzz Experiences

Ilma Yoga Buzz Experiences presents; Detox retraites & events met yoga,Acro Yoga, massage, Sharing cirkles, dans, Inner transformation garanteed !

UP-LIFT AND IN SPIRE

Neem contact op met Yoga Buzz Experiences
Nellestein Namasté

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl

Cookies

We respecteren je privacy. Cookies helpen bezoekers om Hipsy fijn te gebruiken en helpen organisaties om hun events beter te delen. Lees onze Privacyverklaring.

Noodzakelijk

Vereist voor inloggen, beveiliging en basisfunctionaliteit van de site.

Altijd aan
Analytics

Help ons Hipsy te verbeteren via platform Meta-, Google- en Mixpanel-analytics.

Organisator-tracking

Evenementorganisatoren kunnen Google Analytics of Meta Pixel gebruiken om inzicht te krijgen in hun bereik, bezoekersgedrag te meten en gerichter advertenties te tonen aan mensen die waarschijnlijk echt geïnteresseerd zijn in hun evenementen.