Over dit evenement
Open Theehuis en meditatie 22 februari van 13.00 uur tot 16.00 uur
Meditaties (lengte: 30-40 min) om 13.00 uur en 14.30 uur
Open Theehuis en meditatie
The meditations during this event can be facilitated in Dutch or English, depending on the participants.
WAT WE GAAN DOEN
Een moment van rust, in het serene Amstelpark te midden van groen. Samen mediteren we, en drinken na afloop met elkaar een kop thee.
Iedere maand ben je van harte welkom voor een meditatie in onze sfeervolle Bloesemzaal en te genieten van een kopje bijzondere Chinese thee uit ons eigen Theehuis in de community lounge, en bij mooi weer in onze tuin!
De meditaties zullen door wisselende facilitators uit ons eigen team begeleid worden, waarbij geleide meditatie afgewisseld wordt met stilte en soms muziek. Na afloop maken we ruimte om je ervaring te delen met de groep.
PRAKTISCH
Tijdsindeling:
Het Theehuis is gedurende de gehele tijdsperiode geopend.
Je bent welkom om binnen te lopen gedurende de hele ochtend
Meditaties vinden plaats om 13:00 uur en 14:30 uur
Plan wat extra tijd in om De Meditatietuin te vinden als je voor het eerst komt.
Draag comfortabele kleding en evt. warme sokken.
In de studio zijn yogamatten, meditatiekussens en dekens aanwezig.
BIJDRAGE
Deelname aan de meditatie kost 5 euro, inclusief een vers kopje hoogwaardige Chinese thee, van onze thee partner Yin Cha.
YIN CHA levert premium Chinese thee, rechtstreeks afkomstig van lokale boerderijen en thee meesters, waardoor authenticiteit, kwaliteit en versheid wordt gegarandeerd. Hun theesoorten worden zorgvuldig geselecteerd en komen van boerderijen die zich inzetten voor milieuvriendelijke teelt en eerlijke arbeidsomstandigheden.
https://yin-cha.com/
LOCATIE
De Meditatietuin
Amstelpark 6, Amsterdam
Voor een ontspannen start als gehele groep, openen we deuren 15 min. voor aanvang
Houd rekening met 5-10 minuten extra lopen vanaf de rode brug of hoofdingang.
De Meditatietuin ligt midden in het park, omgeven door prachtige, voedende natuur. Het is het gebouw tussen het Rietveld Huis en het Glazen Huis en het best via de ingang met de rode brug te bereiken.
Google Maps wijst je de weg!
Fietsen moeten buiten het park worden geparkeerd.
Goed om te weten: je riskeert een boete als je toch met je fiets het park in komt (dus ook niet wandelend met je fiets aan de hand)
Gesproken taal
Engels, Nederlands