Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 01 maart 2026

Zondagse Zelfzorg: ademcirkel voor vrouwen

Georganiseerd door
1 reviews
Volgen
mrt.
01
Zondag 01 maart 2026
16:30 tot 19:30

Waalwijk, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wees welkom bij deze maandelijkse Ademcirkel voor vrouwen uit de omgeving Waalwijk. Iedere eerste zondag in de maand, voor extra Zelfzorg op zondag.

We komen rond etenstijd samen voor een gezonde maaltijdsoep en een frisse salade.
Vervolgens checken we samen in, mediteren samen en gebruiken vervolgens de kracht van verschillende ademhalingstechnieken, waaronder verbonden ademhaling. Verbonden ademhaling is een krachtige ademhalingstechniek waarbij je continu, zonder pauzes, in- en uitademt via mond of neus. Door de in- en uitademing aan elkaar te verbinden, ontstaat er een golfbeweging door het lichaam die kan helpen om te zakken in het lijf, ruimte te maken voor dat wat er te voelen is, dat wat er los te laten is, dat wat er mag zijn.
Ook worden er andere ademtechnieken ingezet, begeleid door de handpan of drum en wordt er licht lichaamswerk en reiki gegeven. De ene ademoefening doen we juist samen, om de kracht van het samen, tegelijkertijd een ritme volgen te ervaren, bij andere oefeningen vind je juist zelf je adem-ritme.

Echt een moment om de week af te sluiten, of juist even op te laden voor de aankomende week. Zorg goed voor jezelf. Heb jij een aanpassing voor het eten nodig, een intolerantie of speciaal dieet? Laat het me op tijd weten, dan houd ik er rekening mee. Hoor ik het niet op tijd, dan wil ik je graag vragen zelf een soepje mee te nemen.

Iedere keer aan de hand van een thema, om de incheck- en meditatieoefening richting te geven. De cirkel sluiten we af met een soundbath, dompel jezelf onder in de geluiden om je heen, en een sharing.

Het thema van deze zondagse editie is "Oerkracht", iedere maand aangevuld met een extra verdieping.

Sluit jij aan en geef jij jezelf deze Zelfzorg?

Deze ademcirkel wordt begeleid door Madelief, van De Werkplaats Waalwijk. Madelief komt uit het onderwijs met een passie voor de combinatie bewegen en de gevoelswereld. In haar praktijk zet ze oa hypnose, NLP, de adem en lichaamswerk in om jou te ondersteunen om die vertaalslag te maken, vooral ook om jou praktische handvatten te geven voor in het dagelijks leven. Wees Welkom in Waalwijk.
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

9 volgers

De werkplaats Waalwijk

De werkplaats Waalwijk is een praktijk voor lijf, brein en zijn. Dmv oa hypnose/ NLP, ademwerk & yoga/ beweging aan de slag met jouw thema/ hulpvraag

voor Lijf, Brein en Zijn

Zondagse Zelfzorg: ademcirkel voor vrouwen

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van De werkplaats Waalwijk

Dinsdag, 10 mrt. om 19:30
Ademruimte: Ademcirkel voor vrouwen
De werkplaats Waalwijk
Ademwerk Ademcirkel Vrouwencirkels
Zaterdag, 28 mrt. om 09:30
ADEMTOCHT XL - ademwandeling in Waalwijk - breathwalk in Waalwijk
De werkplaats Waalwijk
Mindfulness Natuur Ademwerk
Woensdag, 01 apr. om 19:00
Cacao & Ademcirkel in Waalwijk
De werkplaats Waalwijk
Ademcirkel Cacao ceremonie Verbinding
Zondag, 05 apr. om 16:30
Zondagse Zelfzorg: ademcirkel voor vrouwen
De werkplaats Waalwijk
Ademcirkel Vrouwencirkels Klankreis-Soundbath

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 13 jun. om 12:00
Breath Awakening
Breath Awakening
Ademcirkel Innerlijk Kind Ecstatic Dance
Zondag, 22 mrt. om 10:30
Vrouwentempel - thema: celebrate! (Zuid-Limburg)
Patty Golsteijn - Opstellingen
Vrouwencirkels Tempel Verbinding
Zaterdag, 04 apr. om 09:30
De baarmoeder dagretraite
Feniks.Cirkel
Vrouwen workshops Bewustzijnsontwikkeling Vrouwencirkels
Donderdag, 16 apr. om 09:30
Vrouwen Zweethut ~ Women's Sweatlodge
Het Verre Oosten
Zweethut Vrouwencirkels 1-Dags retraite
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl