Over dit evenement
Voel je dat de tijd is gekomen om je eigen stroom te volgen? Reis dan met ons mee naar Terschelling, waar we op een fenomenale prachtige locatie in het bos een week samen doorbrengen. Een week waarin je de uitnodiging krijgt om helemaal jouw stroom te volgen en daaraan uiting te geven in jouw creaties.
In een kleine intieme setting met maximaal 10 deelnemers gaan we op pad. De basiscursus Vedic Art wordt gegeven door Jarina en is tevens de basis van deze week! Op vaste momenten worden de principes van Vedic Art overgedragen met daaraan gekoppeld een aantal oefeningen die bedoeld zijn om je te inspireren. De hele week heb je de mogelijkheid om te voelen waar jij in het moment naartoe beweegt, wat zowel tot uiting kan komen in het schilderen als daarbuiten.
Om je zoveel mogelijk de kans te geven om je eigen stroom te volgen, bieden we dit retreat aan inclusief maaltijden en overnachtingen. Daarnaast is het mogelijk om mee te doen met yoga en meditatie gegeven door Mika. Voel je VOLLEDIG vrij om hier ’s ochtends aan mee te doen of om meteen verder te gaan met je creaties, te wandelen, zwemmen of uit te slapen, om ’s avonds uit eten te gaan of ’s nachts in het maanlicht te schilderen.
Laat je inspireren door de vele kleurschakeringen van de herfst; jouw kleur vindt vanzelf het doek! Na deze week heb je ten diepste ervaren wat het is om werkelijk trouw te zijn aan jezelf.
🏝️ Locatie: De Folks, Badweg Hoorn 11, 8896 KC, Terschelling
https://www.defolks.nl
🗓️ Datum: zaterdag 17 t/m donderdag 22 oktober 2026
🎟️ Prijzen (excl. boottocht)
Ticketprijs op basis van tweepersoonskamer: € 1144,-
Ticketprijs op basis van eenpersoonskamer: € 1344,-
Deze prijs is inclusief:
🎨 De volledige Vedic Art basiscursus
🧘♀️ Elke dag twee yoga/meditatie/mantra sessies (uitgezonderd aankomst- en vertrekdag)
🛏️ Vijf overnachtingen (ma- vr) in een tweepersoonskamer (eenpersoonskamer is mogelijk tegen meerprijs).
🥗 Drie vegetarische maaltijden per dag, bar met koffie, thee & versnaperingen.
💖 Onze liefdevolle aandacht en passie voor alles wat we doen! 🌈
Voor de basiscursus van Vedic Art mag je je eigen schildermaterialen meenemen, hiervoor volgt nog een lijst van alle benodigdheden.
👥 Deelnemers:
Iedereen vanaf 18 jaar is welkom om deel te nemen, yoga- en/of schilderervaring is niet nodig! Mocht je speciale (dieet)wensen hebben, geef dit dan door bij opgave of neem contact om te vragen naar de mogelijkheden.
🎨Vedic Art
17 spirituele principes zijn eeuwenlang mondeling overgedragen, totdat deze via de Indiase meditatieleraar Maharishi Mahesh bij de Zweedse kunstenaar Curt Källman terecht kwamen. Hij transformeerde deze tot een methode om de principes schilderend te kunnen ervaren. Tijdens de Vedic Art momenten in deze week, worden de principes één voor één ontvouwd, met de daarbij behorende oefeningen. Zie deze als een uitnodiging, er is niets verplicht, jij werkt op je eigen tempo door je eigen stroom te volgen. Het schilderen zelf doen we in stilte, de creaties worden niet beoordeeld, behandeld of besproken. Meer informatie over Vedic Art vind je op:
https://www.vedicart.com/en/international
💖Jarina Yinfire
Jarina is dé definitie van creatie, kleur, beweging en vol vuur leven! In haar Vedic Art cursussen leert ze mensen niet alleen wat het is om vanuit een meditatieve staat intuïtief te schilderen, waarbij vooral het proces voorop staat, maar leert ze je ook om echt trouw te zijn aan je eigen beweging. Dat belichaamt zij als geen ander. Jarina is een levenskunstenaar. Leer haar online kennen via: www.yinfire.nl, en geniet haar live tijdens 'Volg jouw innerlijke stroom'!
🕉️MikaYoga
Naar binnenkeren gaat als vanzelf met de stem van Mika... Tijdens deze Retreat deelt zij in de ochtend en avond haar yin yoga en meditatie. Ze zingt voor je en neemt je mee de stilte in. Uiteindelijk arriveer je daarmee vanzelf op een plek die je Thuis kunt noemen, daar waar het stil en vredig is. Leer Mika online kennen via: www.mikamarieke.nl, en beleef haar live tijdens 'Volg jouw innerlijke stroom'!
⏰Dagplanning (vanuit ons, jij volgt jouw ritme)
07.30-08.30: Meditatie/yin yoga (Mika)
08.30-09.30: Ontbijt (en klaarmaken lunch)
09.30-10.00: Vrij
10.00-12.00: Vedic Art in atelier (Jarina)
12.00-14.00: Vrij (neem je lunch en schilderspullen mee naar de zee!)
14.00-16.00: Vedic Art in atelier (Jarina)
16.00-17.00: Extra ruimte voor vragen m.b.t. Vedic Art in atelier (Jarina)
17:00-18.00: Vrij
18.00-19.30: Diner
19:30-20.30: Vrij
20.30-21.30: Yoga (Mika)
Op zaterdag 17 februari ben je welkom vanaf 9.30, we beginnen om 10 uur met Vedic Art en er is een lunch, op donderdag eindigen we om 16.30 gezamenlijk.
Het atelier is dag en nacht open, dus je kunt op elk moment schilderen als je inspiratie voelt!
Vragen? We zijn bereikbaar via
🧡 het contactformulier via Hipsy
🧡 per e-mail info@yinfire.nl of marieke@mikamarieke.nl
🧡 per telefoon Jarina (06-44852574) of Mika (06-20174730)
Bij alle evenementen georganiseerd vanuit Yinfire zijn de algemene voorwaarden en privacy policy van toepassing, na te lezen via:
https://yinfire.nl/privacy-policy/ .
Gesproken taal
Nederlands