Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 30 januari 2026

Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom

jan.
30
Vrijdag 30 januari 2026
10:00 tot 12:00

Gebouw "Roomsch Leven", Heyendaalseweg 239, 6525 SG Nijmegen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Dansexpressie middels de tools van biodanza is een zeer breed beproefde manier om met je zelf en de ander bezig te zijn. Het is geen gewoon 'losgaan' op random muziek die in een doorlopende flow aangeboden wordt. We focussen juist heel erg op rustig aan telkens weer terug naar jezelf en wennen aan muziekstijlen en dansoefeningen. Daardoor kunnen we werken aan je balans en je begrenzingen. Leren afstemmen op je eigen gevoelens en leren afstemmen op de ander! Opnieuw contact maken met je innerlijke wereld en ook met de ander.
Je zelfhelend vermogen verbeteren. Nieuwe lichtheid in je leven vinden. Harmonie en geborgenheid ervaren. Je balans vinden door op ritme en melodie te bewegen. En bovenal leren zijn wie je bent.

We dansen elke week liefst met ongeveer dezelfde groep mensen. Dat creëert rust en veiligheid in de groep. Je leert elkaar kennen in de dans en eventuele nazit. Andrea (de docente) neemt je mee op reis door het leven zoals we dat dagelijks beleven, maar dan in de veilige setting van de biodanza les.
Je kunt bij ons terecht met de meedoen-regeling.

Kijk voor informatie op mijn website: www.heeldanserij.nl of bel 0613943727 (of app) voor informatie en aanmelden. Instroom alleen op afspraak.
3x proef in 4 weken: €45,-
kaart voor 10x binnen 13 weken: €170,-

Over de organisatie

6 volgers

Biodanza Heeldanserij Nijmegen

Biodanza is een vriendelijke vorm van wekelijks terugkerend onderzoek naar wie je bent en wie je wil zijn. Een dans van het leven.

Laat je verrassen door de diepe werking van de eenvoudige (dans)oefeningen

Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Biodanza Heeldanserij Nijmegen

Vrijdag, 20 feb. om 10:00
Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom
Biodanza Heeldanserij Nijmegen
Biodanza Dansworkshop Dansen in verbinding
Vrijdag, 27 feb. om 10:00
Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom
Biodanza Heeldanserij Nijmegen
Biodanza Dansworkshop Dansen in verbinding
Vrijdag, 06 mrt. om 10:00
Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom
Biodanza Heeldanserij Nijmegen
Biodanza Dansworkshop Dansen in verbinding
Vrijdag, 13 mrt. om 10:00
Doorlopende cursus biodanza, weekgroep met nieuwe instroom
Biodanza Heeldanserij Nijmegen
Biodanza Dansworkshop Dansen in verbinding

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 02 mei om 09:30
Sadhaka Pre-Summer Festival
Sadhaka
Festivals Tantra Dansen in verbinding
Maandag, 20 jul. om 16:00
Biodanzaretraite voor levenskunstenaars
Dans het leven!
Meerdaagse retraites Biodanza
Donderdag, 12 feb. om 19:15
Tantric Dance CELEBRATION Amersfoort -Power to Power Intensity
Praktijkklees
Tantric Dance Dansen in verbinding Tantra
Zaterdag, 14 feb. om 19:30
Massagedans – diepe verbinding en zachte aanraking
Evi Aerts
Sensuele Dans Dansen in verbinding Tantra
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?