Over dit evenement
We worden allemaal wel eens getriggerd door de wereld om ons heen. Dat wat een ander doet, of niet doet, door een situatie, of iets wat je ‘overkomt’. Wat het ook is, het gebeurt niet voor niets! Want iedere trigger heeft een boodschap in zich. Anders zou het je niet raken.
Op deze avond ga je dit (verder) ont-dekken en zul je ervaren hoe jouw buitenwereld een zuivere en diepe reflectie is van jouw binnenwereld. Wat je ziet in een ander zit namelijk ook in jou! Je gaat ervaren dat die trigger liefdevolle en lifechanging boodschappen voor jou heeft.
Inloop 19.15u, we starten om 19.30u. Wees welkom!
Over de organisator Karina Bliek - Gedrag als inspiratie
Mijn missie is om mensen weer in verbinding te brengen met zichzelf en het kind in hen en daardoor met de wereld om hen heen. Door inzicht te geven in de boodschap achter datgene wat we in de buitenwereld zien. Daardoor komt er rust, inzicht en begrip, verbinding en daarmee verandering. Als gepassioneerd gedragsvertaler / spiegeloog laat ik mensen graag ervaren hoe we door op een andere manier naar ons leven te kijken, een ander leven kunnen creëren.
Ben je nieuwsgierig geworden? Het lijkt me fijn je te ont-moeten! Voel je welkom.
meer informatie op
https://www.gedragalsinspiratie.nl
Dit is een evenement in het kader van De Nieuwe Verbinding. Een ticket kost €5,80, aan het einde van de avond kun je een vrijwillige bijdrage geven voor de organisator.