Over dit evenement
Ik nodig je graag uit voor deze liefdevolle en verbindende In Flow avond in Tilburg Noord op zaterdagavond 1 november 2025 ❤️🍀🦋💃🕺🏽💫
IN FLOW ZIJN MET ONZE STEM EN IN ONZE DANS !
Zing en Dans je Vrij 🦋
Er zijn al 14 aanmeldingen en dus nog een paar plekjes vrij.
Een avond van verbinding, expressie en heling. Open je hart met zang en dans.
Samen mooie mantra's zingen. Het is meditatief en helend. Daarna lekker dansen om met jezelf te verbinden en met anderen. Ervaar een heerlijk gevoel van VRIJHEID. Zing en dans je vrij !
We starten om 19.30 uur, maar het is fijn als je er tussen 19.00 en 19.15 uur bent om even aan te komen met een kopje koffie of thee en wat lekkers.
Dan gaan we heerlijke mantra's zingen🎶 met piano/keyboardbegeleiding van Rick. Misschien vind je het leuk om je muziekinstrument mee te nemen, denk aan djembé of drum.
Na een korte pauze met een kopje thee gaan we elkaar ontmoeten en verbinden in de dans. Op blote voeten voor meer aarding. Jouw levenslust authentiek beleven in de muziek. Vrolijk, energiek, speels, soms kwetsbaar en verlegen. Alles mag er zijn ❤
Rond 22.30/22.45 uur sluiten we af en kunnen we nog eventjes vrij dansen of gezellig na praten met thee en lekkers.
Je kunt je aanmelden door hier een ticket te bestellen.
De kosten zijn € 20,-- (inclusief thee en versnaperingen).
Als je liever contant betaalt bij binnenkomst, stuur dan een berichtje via "neem contact met organisator" en meld je aan met de mededeling dat je contant betaalt.
Wees welkom!💫🙏💫❤🎊🍀🌻
Hartegroet 😘
Lydia
P.S. Er is volop gratis parkeergelegenheid in de straat of bij de kerk.
Om binnen te komen ga je door de poort. Houdt links aan en loop het gangetje in naar de achtertuin, waar de zaal zich bevindt. Volg bordje cursusruimte. Als je met de fiets komt, kun je met de fiets door de poort komen en je fiets op het eigen terrein neerzetten.