Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Georganiseerd door
4 reviews
Volgen
mei
11
Maandag 11 mei 2026 om 15:00 tot zondag 17 mei 2026 om 12:00

Ardennen, Frankrijk

Bekijk op kaart

Over dit evenement

🌿 Nu Être – leven en ervaren in het moment
Tijdens "Nu Être" leef je in het nu. Je voelt van dag tot dag wat er bij je past en waar je naar verlangt. Er is geen vast programma: jij mag kiezen of je rust neemt, creatief bezig gaat, of de natuur in stapt. Alles is afgestemd op jouw behoefte van dat moment.


💕 Herken jij dit verlangen?
Tot jezelf komen in de prachtige natuur van de Franse Ardennen?
In beweging komen – fysiek, mentaal of creatief – op jouw manier?
Ondersteuning ontvangen precies wanneer jij dat wenst?
Werkelijk gehoord worden en ruimte krijgen voor persoonlijke groei?
Bewegen in je eigen ritme, alleen, in duo of met je gezin?


Deze reis voor jou.
Nu Être betekent letterlijk “Nu Zijn”: aanwezig in het hier-en-nu. Tijdens deze dagen laat de natuur jou voelen wat je nodig hebt en helpt zij je om mee te bewegen in haar flow. Je vult je dagen in zoals jij dat wilt – met stilte, creativiteit, coaching of ontspanning.

Jij kiest wat je nodig hebt. Wij bieden de mogelijkheden, de natuur doet de rest. 🌿


🐾Praktische opzet
Locatie: Onze plek in de Franse Ardennen, midden in het groen.
Duur: Jij bepaalt de lengte van je verblijf (een lang weekend of een midweek), afgestemd op jouw proces.
Soort reis: Persoonlijk en flexibel, alleen of samen (in duo of gezin).

🍀Wat je kunt verwachten
Persoonlijke natuurpraktijken die je helpen te verdiepen.
Begeleide reflecties afgestemd op jouw thema’s.
Aandacht voor jouw proces en wensen in het moment.
Ruimte om stil te vallen en te ervaren wat er in jou mag veranderen.
Vrijheid om zelf je ritme en activiteiten te kiezen.

⛺Verblijf
Je bent te gast op onze plek waar we leven in en met de natuur: werkend in de tuin, spelend met wat de dag brengt, en eenvoudig aanwezig in het moment.

- Basis: Kom met je eigen tent of camper.
- Aanvullend: Kies voor meer comfort in onze ingerichte glampingtent.

🍎Maaltijden
Je kunt ervoor kiezen om zelf je maaltijden te verzorgen, of als je wilt bij ons aan te schuiven. Wij koken met liefde en aandacht en houden rekening met dieetwensen.

- Basis: Je verzorgt je eigen maaltijden
- Aanvullend: Wij verzorgen (deels) de maaltijden (ontbijt, lunch, diner),

🛁Faciliteiten
Wij leven ecologisch en nodigen jou uit hetzelfde te ervaren. Je maakt gebruik van onze natuurlijke voorzieningen, zoals in de basis:

- Composttoilet
- Buitendouche met uitzicht en frisse lucht (met biologische tandpasta, shampoo, douchegel en zeep die wij aanbieden).
- WIFI en telefoon oplaadpunt
- Vriezer

- Aanvullend: Warm (douche) water

📌Bereikbaarheid
Onze plek ligt op ongeveer 300 km vanaf Utrecht.

- Basis: Je kunt ons bereiken met eigen vervoer.
- Aanvullend: Reis je liever met het openbaar vervoer? Dan kun je met de trein naar Couvin reizen. Vanuit daar kunnen wij je ophalen.

🐞Activiteiten en begeleiding
De Franse Ardennen is een geweldig mooi natuurgebied, waar iedere natuurliefhebber en wandelaar naar hartenlust van kan genieten. Naast de natuur zijn er kleine dorpjes en is er een diversiteit aan musea. Zo kan je jouw tijd om te rusten, mijmeren en simpelweg te ZIJN helemaal zelf indelen.

Basis:
- Een Reflectievraag met een persoonlijk gesprek van 45 min (jij bepaald waar je het over wilt hebben)
- Zelfvoorzienende activiteiten die we samen doen zoals: brood bakken, oogst verwerken, fermenteren, wecken, bezig zijn in de moes- of permacultuur voedseltuin. Deze mogelijkheden zijn o.b.v. het seizoen en het werk wat er op dat moment ingepland staat.
- Creatief gerichte activiteiten zonder begeleiding zoals: schrijven, schilderen, kleien, weven, haken, vlechten (wilg of hazelaar). Deze mogelijkheden zijn o.b.v. het seizoen en beschikbaarheid van materialen).

Aanvullend:
- Een natuurcoaching sessie (ongeveer 2,5 uur).
- Een klankschaalmassage voor diepe ontspanning. (60 min)
- Creatief gerichte activiteiten met begeleiding zoals: schrijven, schilderen, kleien, weven, haken, vlechten (wilg of hazelaar). Deze mogelijkheden zijn o.b.v. het seizoen en beschikbaarheid van materialen).


🍀Aanvullende mogelijkheden op een rij:
- Met een duo of meer personen
- Maaltijden: met liefde en aandacht bereid, rekening houdend met jouw dieetwensen
- Retour vanaf station Couvin.
- Overnachten in onze ingerichte glampingtent.
- Warm (douche) water
- Een klankschaalmassage toevoegen,
- Een natuurcoaching sessie toevoegen (ongeveer 2,5 uur in de Franse Ardennen)
- Creatief gerichte activiteiten zoals: schrijven, schilderen, kleien, weven, haken, vlechten (wilg of hazelaar). Deze mogelijkheden zijn o.b.v. het seizoen en beschikbaarheid van materialen).


👉 De details en een overzicht van bijbehorende kosten bespreken we graag met je bij het boeken, zodat je kunt kiezen wat bij jou past.

✨ "Nu Être" is voor wie vrijheid zoekt in verbinding: ruimte om te voelen wat er nú nodig is, ondersteund door natuur, aandacht en eenvoud.

💡Tip: Wil je graag Nu Être coaching van vijf sessies doen, maar dit liever verspreiden over een langere periode, dan kan je er ook voor kiezen om Nu Être voor bijvoorbeeld 3 nachten kiezen en je eigen momenten te bepalen om bij ons terug te komen.
Gesproken taal
Nederlands, Engels
Opslaan

Over de organisatie

4.3
(4)

ZENdidact 'leren van binnenuit'

Werk aan je verlangen en kom in verbinding met jezelf d.m.v. programma's zoals: 'transformatieconcert, natuurcoaching en klankschaalmassage'.

Voor iedereen is er een plek om te 'ZIJN', Een plek om te verbinden met jezelf

Nu Être

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van ZENdidact 'leren van binnenuit'

Maandag, 01 jun. om 15:00
Nu Être coaching
ZENdidact 'leren van binnenuit'
Mini retraite in de natuur Natuur Bewustzijnsontwikkeling
Dinsdag, 09 jun. om 15:00
Nu Être
ZENdidact 'leren van binnenuit'
Mini retraite in de natuur Natuur Bewustzijnsontwikkeling
Maandag, 15 jun. om 15:00
Nu Être coaching
ZENdidact 'leren van binnenuit'
Mini retraite in de natuur Natuur Bewustzijnsontwikkeling

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Maandag, 29 dec. om 10:00
Chateau Frandeux Wintergathering
Marlou Helène
Verbinding Natuur Overige Workshops
Zaterdag, 28 mrt. om 13:00
🌼 Spring Awakening Singing Circle Gathering 🌱
Singing Circles NL
Mantra zingen Zangcirkel Mini retraite in de natuur
Maandag, 05 jan. om 05:00
🌞 21 Days of Energy — A WhatsApp Journey for Focus, Power & Clarity
Sacred Healing Arts
Energiewerk Bewustzijnsontwikkeling Persoonlijke Ontwikkeling
Zondag, 28 dec. om 19:00
Nachtelijke Stilte-Wandeling (Winter Editie)
sven signe
Natuur Mini retraite in de natuur Bosbad - Shinrin Yoku
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?