Over dit evenement
Heb jij zin in een avond waarin dans, plezier en echte verbinding samenkomen?
Zaterdagavond 15 november. Tijdens Conscious Moves to Love – Date & Dance (± 40–55 jaar, we kijken niet op een jaartje hoor) draait het niet om swipen of snelle praatjes, maar om écht contact — via dans, beweging, muziek en speelse ontmoetingen.
Wat is er nou leuker dan iemand op een speelse en out-of-the-box manier leren kennen? Is jouw verlangen om leuke, gelijkgestemde en spontane mensen te ontmoeten?
Dan is Conscious Moves To Love helemaal jouw ding!
We nodigen je uit om in de dans de ontmoeting met de ander op te zoeken. Voor deze avond hebben we een uitgebreid programma, lichtvoetig en vanuit verbinding. Het idee daarbij: Zoveel mogelijk mensen leren kennen op een bewuste en verdiepende manier, met wie weet wel aan het einde een match of een eerste vonkje met iemand die je verder wilt leren kennen!
Tijdens deze avond leer je niet enkel nieuwe mensen kennen, maar ook jezelf. Je ontdekt wat voor jou prettig voelt, wat je verlangens zijn, en hoe je kunt vertrouwen op je eigen gevoel. Hoe dan ook wordt het een avond met sjansen en dansen om niet snel te vergeten.
Wat kun je verwachten
● een fijn programma waarin je elkaar op leuke manieren kunt leren kennen.
● Een heerlijke vrije dansset door DJ Devabhoga. Hij brengt met een kleine vleugje “ecstatic”, een mix van dansbare genres en beats, die overvloeit in een muzikale chill out zodat je aan het einde van de avond met een fijne vibe op de achtergrond lekker kan kletsen met misschien wel je nieuwe vlam.
★ Janneke ★ is danstherapeut, coach, maker en eigenaar van studio 19 in Eindhoven. Met haar fijne, zachte energie voel je je helemaal op je gemak en daagt ze je op een coachende manier uit om in speels contact te treden met anderen en meer over jezelf te ontdekken. Wil je meer weten over Janneke en wat zij doet? Kijk dan op: www.jannekebexkens.com
★ Marty ★ ken je misschien als oprichter en facilitator van de originele Ecstatic Dance Breda (sinds 2016) en de Ecstatic Woods retreats. Hij kruipt meer dan graag in de rol van “DJ Devabhoga”. Die alias mag je vrij vertalen als “Pleasure of the Gods” of als “Heavenly Joy”. Dat is ook precies wat hij in zijn sets nastreeft.
★ Locatie ★ zaterdag 15 november 2025 in Studio 19, plan B - Hurksestraat 19, Eindhoven (gratis parkeren). Van 19:30 - 23:00 uur.
Tickets zijn non-refundable en niet te verplaatsen naar een eventuele andere datum, wel mag je iemand in je plaats sturen van hetzelfde m/v en natuurlijk 40+.
..............................
Wacht niet té lang de ticketverkoop loopt inmiddels en er zijn maximaal 30 plaatsen beschikbaar!
Tot slot: Kom met een open houding, fris en fruitig aan de start. Kleed je leuk voor deze date & dance night, maar blijf bij je authentieke zelf. De hele avond is blootvoets (of op sokken als je dat wil).