Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 10 oktober 2025

Ademcirkel vrijdag - Vijfhuizen -

Georganiseerd door
36 reviews
Volgen
okt.
10
Vrijdag 10 oktober 2025
19:00 tot 21:30

Zonnehoek 46, 2141 DR Vijfhuizen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom bij de Adem Studio en maak kennis met de zachte kracht van het ademwerk. We hebben samen al 20 jaar ervaring met wekelijkse Ademsessies, Bewustwordingstrajecten, Coaching en Retreats.

Welkom op onze nieuwe locatie in Vijfhuizen! Na afloop maken we een lekker vuurtje.

VERBONDEN ADEMEN
We komen samen om contact te maken met onze ademhaling zodat onbewuste of onderdrukte emoties, angsten, verlangens en belemmeringen omhoog komen en worden gezien.
Door middel van adem werk je rechtstreeks op het zenuwstelsel en ga je tot in je cellen. Daar waar de informatie verschijnt. Daar zie je dat je al heel bent en dat je alles wat daarvoor zit kan thuisbrengen door middel van adem. Wat overblijft is eenheid en heelheid.

HOE ZIET DE AVOND ERUIT
Na een half uurtje lichaamswerk en meditatie, ga je liggen op je plekje en doven we het licht. Je gaat verbonden ademen, in jouw eigen ritme. Gedurende 45 minuten adem je vol in en ontspannen uit door je mond. Dat lijkt lang, maar je wordt tijdloos.
Daar waar de adem stokt of niet komt nodigen we je uit, zodat de energie die vastzit weer kan gaan stromen. Dat daar waar je ooit gestopt bent met ademen, het weer opengaat.
Zo ga je jezelf dragen met je adem en word je bewuster wanneer je uit contact gaat (oppervlakkig ademt).
Na het ademen mag je uitrusten en is er muziek. Je mag nu je cadeautjes uitpakken; lekker integreren vanbinnen.
We drinken samen thee met chocola om weer rustig te landen.
Daarna naar huis of blijf lekker nog even hangen in onze gezellige studio.
Wie wil gaat door voor de volgende ronde: sauna en jacuzzi. We blijven nog een uurtje open.

We doen deze dag twee ademsessies. De volgende groep kun je ook meedoen of je kunt lekker nog even blijven of op tijd naar huis.

Iedereen is welkom, er is geen ervaring nodig. Je wordt deze avond begeleid door Niels en Anika. De groep bestaat uit maximaal 12 mensen om zorgvuldige begeleiding te kunnen garanderen voor jouw proces.

WAT ZIJN DE EFFECTEN:
✅ Thuiskomen in je lichaam
✅ Veilig mogen worden in jezelf
✅ Voelen dat je er mag zijn
✅ Vermindering van stress en spanning
✅ Steeds zachter mogen zijn
✅ Loslaten van onderdrukte emoties en angsten
✅ Gevoel van vreugde, liefde en rust
✅ Ruimte in je adem, lichaam en leven
✅ Oppepper voor je immuunsysteem

We ademen in ons prachtige houten huisje in de tuin van Zonnehoek 46 te Vijfhuizen.
Gratis parkeren. Graag op de Vijfhuizerdijk parkeren en 3 minuutjes lopen.
Met de fiets parkeer je op de eerste parkeerplaats bij de brievenbussen en loop je 1 minuut. Loop verder op het rechte pad en je ziet het straatje met nummer 46 aan je linkerhand.

De deur is open vanaf 18.45 en om 19.00 beginnen we.

Doe gemakkelijke kleren aan waarin je goed kunt bewegen.
Dekens en kussens hebben we genoeg voor je.
Na afloop is er sauna en jacuzzi, neem je handdoek mee.

Je bent super welkom.

Niels Mooij en Anika Vervloet
De Adem Studio
www.nielsmooij.nl
0613031233 (anika)

Over de organisatie

Wij bieden Een Cursus In Wonderen aan als directe ervaring. We geven samenkomsten in liefde, een cursus in Thuiskomen en ademcirkels.

Jij bent het licht van de wereld

Ademcirkel vrijdag - Vijfhuizen -

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Niels en Anika

Vrijdag, 21 nov. om 19:00
Ademcirkel Niels Vrijdagavond -Vijfhuizen-
Niels en Anika
Ademwerk Ademcirkel
Uitverkocht
Uitverkocht
Zaterdag, 22 nov. om 10:30
Ademcirkel Anika Zaterdagochtend -Vijfhuizen-
Niels en Anika
Ademwerk Ademcirkel
Uitverkocht
Uitverkocht
Vrijdag, 28 nov. om 10:30
Ademcirkel Anika Vrijdagochtend -Vijfhuizen-
Niels en Anika
Ademwerk Ademcirkel
Vrijdag, 28 nov. om 19:00
Ademcirkel Niels Vrijdagavond -Vijfhuizen-
Niels en Anika
Ademwerk Ademcirkel

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 16 nov. om 10:00
Adem & Overgave Nhow
Dewithin
Ademwerk Ademcirkel Innerlijke Reis
Zaterdag, 22 nov. om 13:00
Breath into Being - Somatic Breathwork Journey
Breath & Body Movement
Ademwerk Lichaamswerk Healing
Zondag, 21 dec. om 14:30
MeeMakers in Concert - Terug naar het Licht
Benjamin Eduard Music
Live muziek Ademwerk Mantra zingen
Vrijdag, 21 nov. om 14:00
Retraite weekend - Ontspan, laad op & kom tot jezelf!
Happyou
Meerdaagse retraites Yoga Ademwerk
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?