Over dit evenement
Een avond verbinden met je geliefde? En date night die misschien net iets anders is dan anders? Tantra kan een hoop ingangen bieden om jullie contact te verdiepen. De Tantra Date Nights van Studio Levenslust zijn een gelegenheid voor jou en je lief om elkaar opnieuw te ontdekken, intiem en aandachtig samen te zijn en plezier te beleven samen. ♡
Op 23 november zul je samen met je geliefde kennis maken met tantra. Tantra kan ons allerlei handvatten geven om het leven voller te gaan ervaren en er vrijer in te bewegen. Om te spelen en te genieten, te leren en te groeien. Het is een pad waarin we gevoeliger leren te zijn en vertragen, als manier om diepere intimiteit te bereiken met onze ervaring. Oftewel: het kan helpen accepteren, waarderen en zelfs genieten van elk moment waar we ons in bevinden – alleen en met een ander. Hoewel tantra in essentie een individueel pad is, kan het een verrijking zijn voor je relatie – voor je seksleven, je communicatieskills, je liefde en hoe je zelf bent in contact met de ander. Of dit nou is met een prille liefde of de partner die je al jaaaren kent.
Op deze avond zullen we oefenen met beweging / lichaamswerk, meditatie, delen en aanraking. Geen enkel onderdeel is verplicht en we houden rekening met ieders grenzen.
Je hoeft geen eerdere ervaring te hebben met tantra om deel te nemen. Als je wel ervaring hebt, ben je zeker ook welkom om weer eens samen te komen beoefenen. Deze cursus staat open voor koppels van allerlei geslachten en seksuele oriëntaties.
Je zult de onderdelen voornamelijk met je partner doen, soms iets alleen. Het kan heel fijn zijn om op date te zijn in een omgeving waar ook andere stellen zijn, en zo in de groep een bubbel van samenzijn te creëren. Hoewel we niet moeilijk doen over het uittrekken van een kledingstuk, zal er in principe geen naakt zijn en zijn er geen expliciete seksuele handelingen in deze workshop.
⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒
Meer Tantra Date Nights? Deze avonden zullen maandelijks plaatsvinden, telkens met een ander thema.
De date nights die op dit moment gepland staan zijn:
23 november 2025 - introductie in tantra
12 december 2025 - aanraking
24 januari 2026 - intimiteit
20 februari 2026 - introductie in tantra
⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒
PRAKTISCH
Door: Laura Eggens
Voor: Stellen
Kosten: €70,- (voor 2 personen, inclusief onbeperkt thee, water en wat lekkers).
Taal: dit evenement wordt in het Nederlands gegeven
Tijden:
- Inloop om 19.00 uur
Fijn als je om 19.15 uur aanwezig bent, zodat we op tijd met de workshop kunnen starten. Vanaf 19.30 uur zit er niemand meer bij de deur om je binnen te laten, dus later aansluiten is niet mogelijk.
- Workshop van 19.30 tot 22.00 uur (met lichte uitloopmogelijkheid)
Locatie:
De cursus wordt gegeven bij ZenPunt op de Nieuwe Gracht 86 in Haarlem, vlakbij station Haarlem.
⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒
Over Laura & Studio Levenslust:
Sinds ik acht jaar geleden tantra ontdekte wist ik: dit pad is op mijn lijf geschreven. Hoe het bij kan dragen aan vergrote aanwezigheid en gevoeligheid - een open staan voor het leven en alle pracht en intensiteit dat daarin te beleven valt. Het bevrijdende van tantra is een onmisbaar onderdeel van mijn leven geworden.
Ik geef met Studio Levenslust retraites en workshops op het gebied van tantra en seksualiteit en begeleid stellen in privé tantraworkshops (o.a. in samenwerking met Avond vol Aandacht, de School voor Verwondering, Play Community en Mandira).
Een van mijn grote drijfveren in het leven is genieten. In mijn werk wil ik mensen dan ook ondersteunen in de levenskunst van het genieten: om zich vrijer te voelen om te genieten en met volle bewustzijn alle heerlijkheid in het leven te kunnen ervaren. Ik werk met liefde en aandacht, met twee voeten op de grond en een blije kijk op het leven. Meer over mij en mijn werk kun je bekijken op www.studiolevenslust.nl.
⭒ ⭒ ⭒ ⭒ ⭒
Over annuleren:
De Tantra Date Nights zijn vaak gauw uitverkocht en er meestal een wachtlijst. Als je een kaartje hebt en toch wilt annuleren zijn onze annuleringsvoorwaarden van kracht. Tot 14 dagen voor de workshop kun je je aankoopbedrag terugkrijgen, daarna niet meer. Tot 24 uur voor aanvang van de workshop proberen we wel, binnen onze mogelijkheden, je kaartje door te verkopen aan iemand op de wachtlijst zodat je je geld terug kunt krijgen. We vragen je met zorg om te gaan met kaartjes kopen en annuleren - het kost ons tijd en moeite en we kunnen niet garanderen dat we een vervanger kunnen vinden. We brengen €10 euro per geannuleerd ticket in rekening voor het vinden van een vervanger van de wachtlijst.
Gesproken taal
Nederlands