Over dit evenement
Ergens weet je het al.
Dat verlangen naar ruimte. Naar echte verbinding.
Naar een plek waar je niet hoeft te presteren, te zorgen of sterk te zijn.
De vrouwencirkel is die plek.
We komen samen om te delen wat er leeft in ons vrouw-zijn, in dit seizoen van ons leven, in dit moment. Soms rondom een thema, soms vanuit wat er gewoon is. Wat er ook opkomt: het is welkom.
Jij bent welkom, precies zoals je bent.
Wat je hier mag:
∙Delen of stil zijn; niets moet
∙Voelen, opladen en bij jezelf komen
∙Gehoord worden zonder oordeel, zonder adviezen
∙Lachen, huilen, bewegen, zijn
Iedere vrouw draagt wijsheid en ervaring in zich. In onze drukke, doelgerichte maatschappij delen we dat nauwelijks meer met elkaar. In de geborgenheid van de cirkel krijgt die wijsheid de ruimte. We luisteren oprecht naar elkaar. We geven geen tips of oplossingen, alleen aandacht. Echte aandacht.
Via zachte oefeningen nodig ik je uit om met jezelf in verbinding te komen. En dan ontstaat er iets wat ik bijna niet kan omschrijven. Een soort magie die je voelt wanneer vrouwen werkelijk aanwezig zijn voor zichzelf en voor elkaar.
Die magie moet je gewoon eens ervaren.
We drinken thee. We praten en lachen. We luisteren en uiten onszelf. We dansen.
Samen maken we de avond. Samen bloeien we.
———
Je bent welkom in onze open cirkel in Hoogeveen.
De cirkel heeft altijd een inleidend thema met daarop volgend een oefening. Je kan denken aan een schrijf- of tekenoefening. Soms een zintuigelijke of grondoefening. Daarna delen we onze verhalen door middel van een talking stick. Deze verhalen zijn niet gelimiteerd aan het thema, alles is welkom! Horen en gehoord worden in de deelronde is het middelpunt van de avond.
“Zo fijn dat ik weer mocht zijn in mijn zijn.” - deelneemster
We drinken thee en delen lekkers. En een cirkel van mij, zou geen cirkel van mij zijn, als we niet afsluiten met een nummer lekker dansen!
PRAKTISCHE INFO:
Vanaf 19:50 uur ben je welkom om alvast te landen en een kopje thee te pakken. Om 20:00 uur starten we, dus zorg dat je op tijd bent. De avond duurt tot 22:00 uur. De cirkelruimte is op de eerste verdieping, er is geen lift aanwezig.
Je mag je eigen yoga kussen en/of schapenvacht meenemen, maar ik heb ook extra. Warme sokken zijn vaak prettig en neem een notitieboekje mee als je van schrijven houdt. Het is fijn als je iets voedend meebrengt om te delen. Denk aan fruit, zoetigheid of snackgroentes.
De investering voor deze avond is €21,-.
Koop direct hier je ticket of stuur mij een berichtje als je aan wil sluiten. Contant betalen kan ook zeker.
Ik zie je graag!
**Ik vind het belangrijk dat de vrouwencirkel toegankelijk is voor iedereen. Is dit bedrag te hoog voor je, neem dan even contact op. Dan bespoken we samen de mogelijkheden.
“Super bedankt José! Ik vind het echt een seer bijzondere avond. Ik ben er elke dag nog wel even mee bezig geweest en hoop het voort te zetten. Heel waardevol!” - deelneemster
OVER JOSÉ:
Creatief coach – Hoedster vrouwencirkel – Ingevingen volgster – Co-creator.
Als rode draad door mijn leven weeft persoonlijke ontwikkeling met een creatieve omlijning. Betekenisvol, zingevend, genietend en zintuiglijk leven vanuit mijn vrouwelijke flow is mijn missie. En ik kijk, voel en beweeg graag een stukje met jou mee op je pad om je meer helderheid, inzicht en bloei mee te geven. Wij zijn namelijk allemaal geboren om te floreren!
~ Studio Flourish - Waar vrouwen bloeien 🌿 ~
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands