Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Maandag 15 september 2025

Proefles Hatha yoga & klank

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
sep.
15
Maandag 15 september 2025
19:40 tot 20:50

De Schans 128, 5011 EN Tilburg, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Rust in je hoofd, ruimte in je lijf

Graag nodig ik je uit voor een proefles Hatha yoga & klank.
Laat de drukte van het dagelijks leven even los en kom in het hier en nu, van je hoofd naar je lijf. Je bent meer dan welkom om samen te stretchen, ademen en ontspannen.

Wat:
19:40-20:50 Hatha yoga & klank
We beginnen de les met een beginontspanning om te landen in de ruimte en ons lichaam. Daarna volgt een warming up, gevolgd door yoga houdingen die de gezondheid van je organen stimuleren en jouw spieren sterker maken. De houdingen worden tussen de 10 en 60 seconden aangehouden. Aan het eind van de les sluiten we af met een welverdiende extra lange eindontspanning van 20 minuten. Hierbij wordt gebruik gemaakt van diverse klankinstrumenten om jouw lichaam en geest nóg dieper te laten ontspannen.
De groepsgrootte is maximaal 10 personen.

Wanneer: maandagavond 15 september 2025 (elke maandagavond)

Locatie: De Schans 128, 5011 EN Tilburg
Er is voldoende mogelijkheid om gratis te parkeren en de locatie heeft ook een fietsenstalling.
Om binnen te komen ga je door de blauwe poort. Houdt links aan en loop het gangetje in naar de achtertuin, waar de zaal zich bevindt. Volg het bordje cursusruimte. Als je met de fiets komt, kun je met de fiets door de poort komen en je fiets op het eigen terrein neerzetten.

Benodigdheden: Yoga matten, dekens, meditatie kussen en bolsters zijn aanwezig in de zaal. Mocht je iets anders nodig hebben voor een fijne les kan je dit zelf meenemen.

Prijs: 7 euro per proefles (maximaal één proefles per persoon)

Aanmelden voor deze proefles kan tot maandag 15 september 2025 12.00u via het event op Hipsy.

Heb je een vraag?
Stuur mij gerust een mail via: priemayoga@gmail.com of een bericht op Instagram via priemayoga https://www.instagram.com/priemayoga/
Voor meer informatie over PriemaYoga bezoek https://priemayoga.nl/

Hopelijk tot snel op de yoga mat!

Warme groet,
Dewi Priem
PriemaYoga
Gesproken taal
Nederlands, Engels

Over de organisatie

5.0
(12)
·
15 volgers

PriemaYoga

PriemaYoga organiseert yogalessen en klanksessies in Tilburg en omstreken

Yoga gaat niet om hoe het eruit ziet, maar om hoe jij je voelt!

Proefles Hatha yoga & klank

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van PriemaYoga

Yin yoga & klanksessie: In bloei van binnenuit
zo. 31 mei
09:45
Tilburg
PriemaYoga
Klankreis-Soundbath Klankreis Klankschalen
Klanksessie: Van Doen naar Zijn
vr. 26 jun.
19:45
Tilburg
PriemaYoga
Klankreis Klankschalen Klankreis-Soundbath

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl