Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 12 december 2025

Klankschalensessie

dec.
12
Vrijdag 12 december 2025
19:30 tot 20:30

Oirschot, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Je gunt jezelf een momentje voor jezelf, een moment van ontspanning en neemt plaats liggend op een zacht matras of zittend op een stoel in de sfeervolle ruimte van Yin Yang Yoga Oirschot. Na een oefening waarop je je aandacht richt op jezelf en even loslaat wat je deze dag al hebt gedaan of de dingen die je nog moet doen, breng je je aandacht naar je oren. Je luistert naar de geluiden die klinken om je heen en je geeft je over aan dit moment. De klankschalen creëren een trilling die door je hele lijf voelbaar is. Ons lichaam bestaat voor een groot deel uit water. De trilling van de klankschalen brengt het water in je lichaam in beweging. Hierdoor kunnen aangespannen spieren meer ontspannen en kunnen blokkades in je lijf los trillen. Het trillende ontspannen gevoel kan nog een paar dagen bewust voelbaar zijn. Onbewust werkt deze trilling zo'n 2 tot 2,5 week door.

𝘿𝙖𝙩𝙪𝙢: Vrijdag 12 december 19.30 uur
𝘿𝙪𝙪𝙧: De sessie duurt zo'n 45 minuten, met aansluitend de ruimte om rustig terug te keren, water te drinken en even na te praten
𝘼𝙖𝙣𝙩𝙖𝙡 𝙙𝙚𝙚𝙡𝙣𝙚𝙢𝙚𝙧𝙨: Maximaal 6 deelnemers
𝙆𝙤𝙨𝙩𝙚𝙣: €19,95 per persoon (exclusief service kosten)
𝘼𝙖𝙣𝙢𝙚𝙡𝙙𝙚𝙣: Via deze Hipsy pagina of via: www.yinyangyogaoirschot.nl/product/17353699/klankschalensessie

Over de organisatie

Yin Yang Yoga Oirschot

Met activiteiten in de vorm van yoga of klankschalensessies, help ik je om bewuster te worden van signalen van je lichaam.

Tot op de yogamat!

Klankschalensessie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Yin Yang Yoga Oirschot

Officiële opening - Yin Yang Yoga Oirschot
za. 30 mei
14:00
Oirschot
Yin Yang Yoga Oirschot
Yoga Klankschalen Klankbad
Klankschalensessie
vr. 12 jun.
19:30
Oirschot
Yin Yang Yoga Oirschot
Klankschalen Ontspanning Klankreis
Yoga en Adem
za. 4 jul.
10:00
Oirschot
Yin Yang Yoga Oirschot
Yoga Ademcirkel Ademwerk
Klankschalensessie
vr. 17 jul.
19:30
Oirschot
Yin Yang Yoga Oirschot
Klankschalen Ontspanning Klankreis
Klankschalensessie
vr. 21 aug.
19:30
Oirschot
Yin Yang Yoga Oirschot
Klankschalen Ontspanning Klankreis

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl