Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 16 augustus 2025

A Touch of Tantra ♡

Georganiseerd door
68 reviews
Volgen
aug.
16
Zaterdag 16 augustus 2025
19:00 tot 23:00

Yogabeach, Nijverheidsweg 12, 2215 MH Voorhout, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Touch of Tantra – Een Avond voor Beginners en je bent natuurlijk ook welkom als je al ervaring hebt met tantra of tantric dance.

Een zachte reis vol liefde, verbinding en transformatie

Voel je welkom in een sacred space waar je mag vertragen, ademen, voelen en thuiskomen bij jezelf. Een avond waarin je de magie van tantra ontdekt, samen met gelijkgestemden. Met dans, meditatie en zachte oefeningen openen we de deur naar meer levensenergie, bewustzijn en diepe heling.

In een veilige en liefdevolle bedding nemen we je mee in een eerste kennismaking met tantra – met als speciaal onderdeel de basis van Tantric Dance, een dans van polariteiten: leiden en volgen, geven en ontvangen.

Wat kun je verwachten:
♡ Een warm welkom & veilige setting
♡ Zachte tantrische oefeningen rond adem, aanwezigheid en aanraking
♡ Introductie in chakra journey & Tantric Dance: over overgave, energie en diepe connectie
♡ Vrije beweging, speelsheid, heling en bewustzijn
♡ Een sacred space voor jouw innerlijke reis
♡ Geen seksuele handelingen, wél energetische beleving en hartverbinding.

Tijdens deze avond staat consent centraal – alles gebeurt in afstemming, met respect voor jouw grenzen en wensen.

Of iets speelser, maar nog steeds duidelijk:

Niets hoeft, alles mag ontstaan – jouw 'ja' is heilig, en een 'nee' is net zo welkom.

Voor wie:
✨ Als je nieuwsgierig bent naar tantra en/of Tantric Dance
✨ Als je je lichaam, energie en hart wilt (her)ontdekken
✨ Als je verlangt naar echte verbinding en een bedding waarin alles welkom is
✨ Als je zin hebt in een avond die raakt, opent en verbindt

Praktisch:
📅 Datum: 16 aug
⏰ Tijd: 19:00 – 23:00
📍 Locatie: yoga beach Voorhout
💫 Bijdrage: 45 euro


Draag kleding waarin je je vrij én fijn voelt. Draag laagjes en warme sokken. Neem een fles water mee voor in de zaal.

Voor wie:
✨ Dit event is zowel voor singles als stellen.

Voel je welkom om solo te komen en nieuwe verbindingen aan te gaan, of samen te komen met je partner of gelegenheids partner. Mocht je als stel tijdens de oefeningen bij elkaar willen blijven, dan is daar alle ruimte voor – alles gebeurt in afstemming en met respect voor ieders grenzen en wensen.

Kom zoals je bent – met alles wat je meebrengt.✨

Uit liefde,

Dominique & team.

Over de organisatie

4.9
(68)
·
143 volgers

Dolistic Movement

Werkzaam als: Holistic movement coach en PT, Ik geef Holistische bewegingslessen oa. Chakra Dance Journeys' en Tantric Dance Workshops.

A Touch of Tantra ♡

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dolistic Movement

Sensual Tantric Dance ✨
za. 16 mei
19:00
Voorhout
Dolistic Movement
Tantric Dance Dansen in verbinding Tantra

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl