Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 27 september 2025

🍂Ademcirkel & Meditatie | Terug naar je kern in de herfst🍂

Georganiseerd door
3 reviews
Volgen
sep.
27
Zaterdag 27 september 2025
10:00 tot 11:30

Velperweg 95, 6824 HH Arnhem, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

🍂 Ademcirkel - thema cocoonen – terug naar je kern in de herfst 🍂

De herfst is het seizoen van loslaten en naar binnen keren. Waar de zomer vaak vol beweging, gezelligheid en sociale drukte zit, nodigt de herfst je uit om tot rust te komen en je aandacht weer bij jezelf te brengen. Deze sessie staat helemaal in het teken van cocoonen: tijd nemen voor jezelf, je energie opladen en voelen wat jij écht nodig hebt.

Tijdens deze sessie:
✨ doen we zachte ademoefeningen en de verbonden adem, om spanning los te laten en je lichaam meer ruimte te geven.
✨ begeleid ik je in meditatie en mindfulness oefeningen die je helpen om naar binnen te keren en helderheid te krijgen over wat jou rust en richting geeft.
✨ ervaren we de warme, veilige sfeer van de herfst als bedding om te ontspannen, terug te schakelen en dichter bij jezelf te komen.

We werken in een kleine, intieme groep, zodat er voldoende ruimte en aandacht is voor jouw proces. Alles mag er zijn, niets hoeft. Het gaat om thuiskomen bij jezelf.

Wat is cocoonen?
Als de zomer langzaam vervaagt en de herfst haar intrede doet, nodigt de natuur ons uit om naar binnen te keren – letterlijk en figuurlijk. Cocoonen, afkomstig van het Engelse cocoon (de beschermende zijden huls van een rups), staat voor jezelf terugtrekken, om tot rust te komen en te herstellen. Een warme deken van stilte en zelfzorg in een wereld die vaak van je vraagt om ‘aan’ te staan.

Gun jezelf dit cocoon-moment om opnieuw balans te vinden, zodat je de winter in kunt gaan met meer rust, energie en verbinding met jezelf.

Liefs, Diandra

Belangrijk om te weten: Het onderdeel met de verbonden adem wordt afgeraden als je zwanger bent, een voorgeschiedenis van epilepsie of psychose hebt of bij hartklachten, hoge bloeddruk of oogdruk. Geef dit bij de opmerkingen door zodat ik een andere oefening vooraf kan afstemmen op jou.
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

5.0
(3)
·
9 volgers

Adem Creativiteit!

Ademen in Utrecht en Arnhem! Ervaar de kracht van verbonden ademen en creativiteit voor zelfliefde, balans en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling.

Neem contact op met Adem Creativiteit!
🍂Ademcirkel & Meditatie | Terug naar je kern in de herfst🍂

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Adem Creativiteit!

Utrecht ~ Adem en Creativiteit ~ Thema Zelfliefde
za. 22 aug.
13:30
Utrecht
Adem Creativiteit!
Creativiteit Ademwerk Ontspanning
Utrecht ~ Ademsessie ~ Kracht van Zelfliefde
za. 22 aug.
13:30
Utrecht
Adem Creativiteit!
Ademwerk Ontspanning Meditatie
Arnhem ~ Ademcirkel ~ Zelfliefde, een moment voor jezelf
vr. 4 sep.
19:15
Arnhem
Adem Creativiteit!
Ademcirkel Zelfliefde Meditatie
Creatieve Ademsessie | Terug naar je kern
za. 10 okt.
14:00
Arnhem
Adem Creativiteit!
Ademcirkel Zelfliefde Creativiteit
Ademcirkel ~ Terug naar je kern door cocoonen
vr. 6 nov.
19:15
Arnhem
Adem Creativiteit!
Ademcirkel Zelfliefde Meditatie
Creatieve Ademsessie ~ Manifesteer jouw nieuw begin
za. 12 dec.
14:00
Arnhem
Adem Creativiteit!
Ademcirkel Zelfliefde Creativiteit

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl