Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 08 augustus 2025

8-8 Lionsgate Ademen in Kampen, open jezelf voor jezelf 🦁

Georganiseerd door
105 reviews
Volgen
aug.
08
Vrijdag 08 augustus 2025
19:30 tot 22:00

Yogacentrum Kampen, Industrieweg 5-1, 8263 AA Kampen, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tijdens de 8-8 Leeuwenpoortdag Ademen we in Kampen, open jezelf voor jezelf 🦁

Op 8 augustus 2025 staat de Zon in Leeuw en vormt samen met de opkomende ster Sirius een bijzonder astronomisch moment dat bekendstaat als de Lion’s Gate. Dit wordt gezien als een krachtige dag om focus aan te brengen, helder te voelen wat echt belangrijk is, en bewust richting te geven aan wat je wilt creëren. Voor mij is het geen magisch trucje, maar een waardevol moment van bezinning en intentie – nuchter, met beide benen op de grond.

Tijdens deze ademreis ademen we samen met een groep van maximaal 13 deelnemers.

Onbewuste delen in onszelf maken we tijdens het ademen bewust en we brengen heling in ons lichaam. Je komt in je kracht te staan en ervaart meer rust in jezelf. Je voelt je levensenergie weer stromen en je weet beter wat je te doen staat.

Doormiddel van verschillende oefeningen spelen we met de adem, waarna met een verbonden adem een diepe transformerende reis maken.

Alles is welkom, met de adem kun jij dit bereiken.

Wat is een ademreis?

Een ademreis geeft jou de mogelijkheid om je lichaam, geest en ziel op het diepste niveau te onderzoeken, te helen en te reinigen. De ademreis ontdoet je van ballast die je soms jarenlang met je mee hebt gedragen. Het ademen geeft helderheid en brengt je in een staat van zijn waardoor je meer inzicht krijgt in je leven en wat voor jou belangrijk is. Ook kan deze ademtechniek helpen om blokkades en angsten op te lossen. Tijdens de reis word je begeleid door muziek die speciaal voor dit moment is uitgekozen.

We maken tijdens de reis gebruik van een diepe uitademing, dieper dan je gewend bent. Zo kom je in contact met je levensenergie. Deze energie zorgt ervoor dat je systeem wakker gemaakt wordt tot in het diepst van je cellen. Omdat je diep in je onderbuik ademt en je volledig met jezelf in verbinding bent wordt het stil in jezelf.

Een ademreis is een helende innerlijke reis.

Wie is Glenn Salvesen?
Glenn heeft jarenlang ervaring als ademcoach en is in de leer geweest bij o.a. Robert Bridgeman, Marleen van den Hout en de adem goeroe uit Amerika Dan Brulé. Glenn begeleidt mensen individueel op het pad van de adem, maar geeft ook regelmatig ademreizen aan groepen. Glenn combineert het bewust ademen met healing en andere technieken.

★ [ PRAKTISCH ] ★
Voor: Alle leeftijden
Door: De Ademlaar

Je hoeft je ticket niet te printen. Geef je naam door en ik vink je naam af op de deelnemerslijst.
❧ Inloop: 19:00
❧ Workshop: 19:30 - 22:00
❧ Chill-space: 22:00 - 22:30

Yogacentrum Kampen
Industrieweg 5-1 Kampen

Er is gratis parkeren op de locatie.
Het staat je vrij je ticket door te verkopen aan iemand anders. Het is niet mogelijk je gekochte ticket te annuleren

Neem gerust contact met me op via:
www.deademlaar.com
06-25544103

En join de Ademlaar op Facebook
https://www.facebook.com/deademlaar
Leeftijd
Vanaf 18 jaar
Gesproken taal
Nederlands

Over de organisatie

5.0
(105)
·
48 volgers

Glenn Salvesen De Ademlaar

Ik verzorg met regelmaat Adem cirkels waar ik de Breathitation in groepen begeleid. Dit doe ik al een aantal jaar met groot succes en veel plezier.

Een dag niet bewust geademd is een dag niet geleefd

8-8 Lionsgate Ademen in Kampen, open jezelf voor jezelf 🦁

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Glenn Salvesen De Ademlaar

29 Mei: Ademreis met cacao en blauwe lotus in Zwolle🪷
vr. 29 mei
19:00
Zwolle
Glenn Salvesen De Ademlaar
Joyful Soul
Glenn Salvesen De Ademlaar en Joyful Soul
Cacao ceremonie Ademcirkel Plantmedicijn
27 Juni: Ademreis met Cacao- en Blauwe Lotus in Almere 🪷
za. 27 jun.
14:15
Almere
Glenn Salvesen De Ademlaar
Ademwerk Cacao ceremonie Plantmedicijn
Adem drieluik Almere 17, 24 sept en 1 Okt 2026
do. 17 sep.
19:00
Almere
Glenn Salvesen De Ademlaar
Ademwerk Ademcirkel Cursus

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl