Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Woensdag 27 augustus 2025

Unleash your soulrhythm

Georganiseerd door
17 reviews
Volgen
aug.
27
Woensdag 27 augustus 2025
18:30 tot 22:00

Nieuwe Niedorp, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Laat je lichaam dansen, laat je ziel ontwaken. Bewegen in het ritme van het universum. Dat is wat we op deze mooie dag gaan doen. Zodat de levensenergie weer volop kan stromen en blokkades van ons af kunnen glijden.

Het gaat niet over mooi kunnen dansen of het oefenen van een choreografie. Karen Boon, eigenaresse van Moon Yoga Club, gaat met jullie een sessie doen om helemaal in je lichaam te komen door beweging, adem en voelen. Voelen wat het ritme is van jouw ziel. Dans is de taal van het lichaam.

Vervolgens gaan we heerlijk liggen op de mat en kunnen we tijdens de Kundalini NRGY awakening gegeven door Joy ook de inner dance ervaren. De energie die zal gaan stromen op muziek. Misschien wil jou lichaam ook letterlijk bewegen of dansen. Deze sessie gaat over loslaten wat je niet meer dient en je weer vrij voelen, als een veertje die danst op de wind.

Bij mooi weer zullen we de dansyoga in de boomgaard doen, met ons blote voeten op het gras. De Kundalini sessie wordt gehouden in de prachtige studio van De Boomgaard.

Dansyoga
Bewegen is een natuurlijke manier om emoties te voelen, trauma’s te verwerken en los te laten. Door opvoeding en aangeleerde patronen zijn we vaak vergeten hoe we beweging voor ons kunnen laten werken. Dansyoga brengt je terug naar die vrijheid. Het nodigt je uit om zonder oordeel te bewegen, nieuwe kanten van jezelf te ontdekken, spanning los te laten en op een joyfull manier weer volop energie te laten stromen. Geen goed of fout – alleen jij, je adem en de kracht van expressie. Het resultaat? Meer ruimte in je lichaam, rust in je hoofd en een diep gevoel van vrijheid. www.karenboon.nl

Kundalini NRGY awakening
Is een energetisch proces waarbij we vanuit overgave jouw levensenergie laten ontwaken. In jouw lichaam bevinden zich allerlei kleine energiebanen (nadi's). Doordat de energie gaat stromen zullen er stukken in jou aangeraakt en losgelaten worden. Een voorbeeld hiervan zou kunnen zijn, emoties die zijn vast gezet, conditioneringen die diep geworteld zitten, maar ook lichamelijke blokkades kunnen liefdevol aan de kant worden geruimd. Het is een natuurlijk en intuïtief proces vanuit overgave en kan jouw systeem op geen enkele manier schaden. Wil jij weer thuiskomen bij jezelf? En weer voelen wat jou ware essentie is?

'Dance like no one is watching'

Over de organisatie

4.9
(17)
·
16 volgers

Holy Joy

Holy Joy organiseert Kundalini NRGY Events en groepssessies. Op de mooiste plekjes komen wij samen om de verbinding te voelen met onszelf en elkaar.

The joy of being alive

Unleash your soulrhythm

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Holy Joy

Zondag, 29 mrt. om 10:00
Flow into your soul
Holy Joy
Energiewerk Familieopstellingen Stembevrijding

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 15 mrt. om 09:30
Workshop: Ontspan je Psoasspier – inclusief thee en lekkers
Vita Yoga
Yoga Gezondheid Ontspanning
Zondag, 15 feb. om 19:00
Deep Rest – Yin & Sound
The inner peace
Yoga Klankschalen Klankreis-Soundbath
Zaterdag, 14 feb. om 10:00
EMBODIED RELATING DAYWORKSHOP
One House Of Light
Energiewerk Authentic Relating Belichaming
Maandag, 02 mrt. om 19:30
Volle Maan Kundalini Energy & Cacao met Silvia en Esme
Lemon. Feel. Good.
Kundalini Kundalini Activatie Energiewerk
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?