Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Donderdag 04 september 2025

Dance with life intensive workshop / kennismaking

sep.
04
Donderdag 04 september 2025
19:00 tot 22:00

Utrecht, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Welkom donderdag 4 september in Utrecht bij de Dance with life - workshop.

Het wordt een mooie mix van oefeningen waarin ik dans, tantric dance combineer met mindfulness, adem/energie werk, nvc verbindende communicatie, authentic relating & tantra. Het is een mooie verdiepende middag om via dans en contact oefeningen te openen, vrijer en krachtiger te worden. Je wordt gevoeliger in het aanvoelen & uitspreken wat er in jou leeft, verdiept de communicatie in contact met de ander, vergroot je persoonlijk leiderschap, wat direct zijn weerslag heeft ook op je dagelijks leven.

Wil je ook?

* Beter leren voelen - zakken uit je hoofd in je lichaam met dans als belangrijkste expressievorm.

* Jezelf verder ontwikkelen in het leiding geven & volgen / overgave.

* Meer balans tussen je innerlijke mannelijke (doe) & vrouwelijke (zijn) energie

* Speelser en vrijer worden in contact met anderen en uitspreken wat er in jou leeft

* Meer bewustwording op patronen die je weerhouden om volop in je kracht te gaan staan & voluit te leven

* Beter leren voelen en benoemen wat er leeft aan emoties / gedachten / triggers die in het moment en in contact met jezelf en de ander ontstaan

* Oefenen en gespiegeld te worden, waar je je nog inhoudt je authentieke zelf te zijn in contact met de ander. In de dans wordt alles zichtbaar.

* Loslaten om alles te bevatten, overgave aan het leven en wat in het moment wil ontstaan

Als de middag je bevalt en je je verder wilt verdiepen kun je je inschrijven voor de jaartraining of voor de intensive die start in september.

Data / tijden / locatie introductie :
* do 4 sept : 19.15 - 22.15 uur

We gebruiken de dans als expressie vorm. Een combinatie van ecstatic chakra dans, contact improvisatie en Tantric Dance.

Het is een toegankelijke speelse, uitdagende manier om bewustwording & dans te combineren. Net als bij kizomba, tango, salsa, zouk leidt de een en volgt de ander. Alleen bij de dans van de polariteiten zijn er geen pasjes nodig & beweeg je met wat er in het moment wil ontstaan. In jezelf en in contact met de ander.

We dansen op onszelf, doen speelse en verdiepende contactoefeningen met de ander, dansen samen & dansen ook de dans van de polariteiten. (Tantric Dance)

Dit is een dans van leiding geven en overgave. De dans met de polariteiten - om de levensenergie te laten stromen. De volger is geblinddoekt of danst met de ogen dicht. Dat vraagt overgave, vertrouwen, in je eigen kracht staan en durven.

We leren door de verbinding en het contact om te dansen met alles wat er is: emoties, gedachten, triggers, grenzen, geraaktheid. Je bewustzijn verruimt hierdoor. De dans is als een meditatie en helpt je je eigen patronen te doorzien in relatie met jezelf en de ander.

Het zijn spiegels die je uitnodigen bewust te worden van dat waar je in het dagelijks leven aan voorbij gaat. Het is de dans van het leven, de reis van binnen naar buiten. Om voluit je levensenergie te voelen stromen. De dans werkt bevrijdend & helpt je om je volledig potentieel tot bloei te laten komen.

Naast de dans gebruik ik vanuit mijn mindfulness, communicatie, reiki
& tantra achtergrond diverse oefeningen om je bewustwording te vergroten & te verdiepen in jezelf - en in het contact met de ander.

Interesse? Kom vrijblijvend meedansen

Je kunt alleen komen of samen. Heb je vragen stuur een app, pb of mail. En dan hebben we even contact!

Verder zijn er regelmatig workshops / trainingen in dans, bewustwording, authentic relating, verbindende communicatie, mindfulness en persoonlijk leiderschap.

Voor beginners, ervaren dansers, en ook voor alleen vrouwen. 💃💃.

Ga graag een keer met je dansen! Kijk op hipsy voor de actuele agenda of stuur een app / pb

Margreeth:
'ik ben zelf vrijer, speelser geworden / omarm mijn sensualiteit & vind het heerlijk om mijn creativiteit aan te boren in de dans. Het leert me om krachtig te staan & uit te spreken wat ik wil en als ik in iets geraakt wordt. Meer aanwezig te zijn in mijn lichaam, mijn embodied leiderschap te vergroten en ik voel mijn levensenergie veel meer door mij heen stromen'.

Welkom ❤️

✅ Meenemen
* draag kleding waar je fijn in kunt
bewegen
* een open hart en blik
* we dansen op blote voeten

🏡 Introductie:
* Dans with life : kanaalweg 84 Utrecht
* goed bereikbaar met ov -gratis parkeren

💰 ticket - introductie / kennismakings avond
€ 40 Normal Bird
€ 75 Duo ticket (neem partner, vriend, vriendin mee)
€ 35 deelnemers jaartraining 2023/2024/2025 - en deelnemers intensive

Dansen, verbinding & bewustwording, gecombineerd! Wat is dit magisch & bijzonder / elke keer weer. ✨🔥

Margreeth danst wekelijks en verzorgt regelmatig conscious dance workshops voor beginners en ervaren dansers, voor jongeren en ook alleen voor vrouwen.

Al vanaf jonge leeftijd danst ze (nu vooral Kizomba, Tantric Ecstatic Dance, contact improvisatie en 5 ritmes) en is ze veel bezig met persoonlijke ontwikkeling, bewustwording en communicatie. Diverse opleidingen gedaan op dit gebied, waaronder mindfulness trainer, reiki, verbindende (non/violent) communicatie, authentic relating, zen/vipassana meditatie, verbonden ademhaling, lichaamswerk / massages, tantra, systemisch werk, tao van familie opstellingen, systemisch ondernemerschap, Tantric Dance van Art of Loving. Trauma2trust. Daarnaast volgt ze geregeld cursussen en workshops om zichzelf te verdiepen in bewustwording en inspiratie op te doen, wat ze verwerkt in haar workshops.

Ze woont in Utrecht met haar 3 kinderen. Op Vlieland heeft ze een eigen stilteplek voor bewustwording, mindfulness, yoga / dansen aan zee, retraites.

Margreeth:
“Tantra en dans helpen mij mijn levensenergie nog meer te laten stromen en mijn speelse, sensuele en passionele kant te omarmen. Ik vind het zo mooi hoe je in verbinding met jezelf en de ander, in het leiden en volgen zo mooi spiegels krijgt in bewustzijn. Op emoties wat leeft er in jou, op grenzen, op andere triggers wat geraakt wordt.

Het dansen met mannelijke en vrouwelijke polariteit is zo verreikend en brengt mij zo in mijn kracht met een stromende levensenergie.

Gewoon zijn, met aandacht zijn, meebewegen op de energie die in verbinding en in het moment ontstaat”

Dans met het leven - dans met wat is!

Het geeft mij veel energie om mensen op ontspannen manier te laten stralen en in hun kracht te zetten.

@margreethvantilburg
Dansmethetleven.nl

Tot snel, tot dan(s) 💃💞🕺🏼

Margreeth van Tilburg
0615-048546


Over de organisatie

Vergroot je bewustzijn met dans, tantric dance, mindfulness, communicatie, adem, energie, lichaam & systemisch werk, je levensenergie gaat stromen!

💃🕺🏼 Dance with what is

Workshop
€ 40,80
Inclusief € 0,80 servicekosten

Duo ticket / kom je samen krijg je korting
€ 75,80
Inclusief € 0,80 servicekosten

Deelnemers jaartraining 2023-2024-2025 & intensive krijgen korting
€ 35,80
Inclusief € 0,80 servicekosten

Dance with life intensive workshop / kennismaking

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Dance with Life | Dansmethetleven.nl

Vrijdag, 18 jul. om 19:30
Dance with life: dance, touch & play (ervaren dansers)
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Dansen in verbinding Aanraking
Zondag, 10 aug. om 19:00
Retraite Dans met het leven - Sadhaka 🇫🇷
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Meerdaagse retraites Tantric Dance Tantra
Zondag, 14 sep. om 15:00
Dance with Life Intensive - jaartraining kom in je kracht - embodiment
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Tantric Dance Bewustzijnsontwikkeling Persoonlijk Leiderschap
Woensdag, 17 sep. om 09:30
Dive into your feminine - kennismaking
Dance with Life | Dansmethetleven.nl
Vrouwen workshops Vrouwencirkels Sensualiteit

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 02 nov. om 01:00
Zelfleiderschap: Ontdek de Architectuur van Jouw Binnenwereld met IFS
Judith Zeeman
Persoonlijk Leiderschap Trauma Release Systemisch werk
Zaterdag, 09 aug. om 10:00
Aloha Bliss Summerfest 2025
blissmassages.be
Festivals Tantric Dance Lichaamswerk
Zondag, 03 aug. om 10:30
Sacred Belly Dance & Womb Wisdom
Sacred bellydance & wisdom of the womb
Vrouwen workshops Tantric Dance Bellydance
Donderdag, 14 aug. om 16:00
12th European Festival of Brotherhood
Firemakers
Mannen Workshops Persoonlijk Leiderschap Festivals
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?