Over dit evenement
Op 21 juni organiseert Samen Uit een zomermiddag die je niet wilt missen — speciaal voor vrouwen die zin hebben in ontmoeting, creativiteit, lekker eten en inspiratie.
Wat kun je verwachten?
🌿 Een heerlijke lunch die we samen bereiden met verse, zomerse ingrediënten — én recepten om dat fijne zomergevoel mee naar huis te nemen.
💫 Een creatieve sieradenworkshop van BertSieraden, waarin jij jouw eigen, unieke sieraad maakt. Helemaal in jouw stijl, helemaal van jou.
🌸 En een inspirerend, herkenbaar verhaal van Akaya Coaching over ruimte maken voor jezelf. Praktische inzichten, reflectie én een ontspannen wandeling om het direct te laten landen.
Deze middag wordt mogelijk gemaakt door de fijne samenwerking met Akaya Coaching en BertSieraden, die hun passie en expertise delen om er een bijzondere dag van te maken.
Zet het in je agenda, neem een vriendin mee en laat je verrassen.
We kijken ernaar uit om samen met jou de zomer te vieren!
Geslacht
Alleen voor vrouwen
Gesproken taal
Nederlands