Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Vrijdag 13 februari 2026

Ouderschap in Verbinding

feb.
13
Vrijdag 13 februari 2026 om 10:00 tot zaterdag 14 februari 2026 om 16:30

Fort bij Nigtevecht, Velterslaan 1, 1391 HV Abcoude, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Hoe blijf je in verbinding met een kind in de hectiek van een gezin? Hoe vind je in de volheid van het leven als ouder ruimte voor jezelf en je eigen processen?

Het leven als ouder vraagt om improvisatie, flexibiliteit en acceptatie. Je kinderen veranderen, de relatie met je partner, familie en vrienden verandert. En niet in de laatste plaats verandert je relatie met jezelf. Misschien vraag je je wel eens af wanneer je zelf weer eens aan bod komt.

In de dynamiek van een gezin ontdek je dingen over jezelf. Kinderen zijn regelmatig een trigger voor onze eigen onvervulde behoeften. Het is de paradox van ouderschap: onze eigen pijn en trauma kunnen geraakt worden, maar door de drukte van een gezin lijkt er nagenoeg geen tijd te zijn om even stil te staan en daar aandacht aan te geven. Er is altijd wel een broodtrommel die nog gevuld moet worden, iemand die naar de sportclub moet of een was die gedaan moet worden.

In deze 2-daagse training kijken we hoe we met deze uitdagingen om kunnen gaan en geven we invulling aan het concept Verbindend ouderschap. Deze Verdiepingstraining is toegankelijk voor iedereen die eerder een Introductie training Verbindende / Geweldloze communicatie heeft gevolgd bij Equanimity of elders.

De training wordt gegeven door Mae Heffelaar en Boris Nauta. Beiden ouders. Mae werkte de afgelopen 15 jaar als pedagoog en begeleidt ouders individueel en in groepsverband met opvoedingsvraagstukken. Daarnaast geeft ze workshops en trainingen in effectieve communicatie vanuit het gedachtegoed van Geweldloze Communicatie. Boris is Certified trainer Nonviolent communication en oprichter van trainingsbureau Equanimity.

Omdat we onze trainingen voor zoveel mogelijk mensen toegankelijk willen maken hanteren we verschillende prijsniveau’s € 125 (beperkt budget), € 175 (standaard) of € 225 (ZZP-ers/werkgevers). Bepaal zelf welke jij van toepassing vindt.

Geweldloze Communicatie is een manier van communiceren die gericht is op verbinding en wordt daarom ook wel Verbindende Communicatie genoemd. Hoe hoor je elkaar echt en maak je weer contact? Dit is geen ingewikkelde of vermijdende manier van communiceren maar het gaat over grenzen aangeven, helderheid scheppen, zijn wie je bent en emoties de ruimte geven.
Opslaan

Over de organisatie

4.8
(6)
·
20 volgers

Equanimity Geweldloze Communicatie

Equanimity verzorgt trainingen gericht op zelfbewustzijn, expressie en empathie door middel van Mindfulness en Geweldloze Communicatie.

Empathy allows us to re-perceive our world in a new way and move forward

Mae Heffelaar

Workshops en trainingen in Verbindende Communicatie naar het gedachtegoed van Geweldloze Communicatie. En pedagogische coaching omtrent ouderschap.

Ouderschap in Verbinding

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Equanimity Geweldloze Communicatie

Vrijdag, 20 feb. om 09:30
Vervolgdag Geweldloze communicatie
Equanimity Geweldloze Communicatie
Verbinding Geweldloze Communicatie Persoonlijke Ontwikkeling
Donderdag, 26 feb. om 09:30
Open Mindfulness Stiltedag
Equanimity Geweldloze Communicatie
Mindfulness Stilteretraite Meditatie
Woensdag, 04 mrt. om 19:30
Het Verbindingsfort: oefengroep Geweldloze communicatie
Equanimity Geweldloze Communicatie
Geweldloze Communicatie Verbinding Community-building
Vrijdag, 06 mrt. om 09:30
Introductiedag Geweldloze communicatie
Equanimity Geweldloze Communicatie
Verbinding Geweldloze Communicatie Persoonlijke Ontwikkeling

Dit vind je misschien ook interessant

Zondag, 08 feb. om 14:00
Tantra kennismaking: A Taste of Tantra workshop
Rising Roots
Geweldloze Communicatie Verbinding Tantra
Zondag, 08 mrt. om 14:00
Licht Cirkel Hilversum - Ananda Yoga
Onno & Willemijn
Mantra zingen Kirtan Overige Workshops
Woensdag, 06 mei om 16:00
Spirit Dance: Holy Water - Sacred Breath (EN)
Roel Crabbé - Anam Cara
Ademwerk Overige Workshops
Dinsdag, 10 feb. om 19:15
Play Utrecht: Knuffelcafé
Play Utrecht
Knuffelworkshops Verbinding Overige Workshops
Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?