Inloggen
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Vrijdag 04 juli 2025

De Kunst Van Verbinden

Georganiseerd door
Volgen
jul.
04
Vrijdag 04 juli 2025
19:00 tot 22:00

Tilburg, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

De Kunst Van Verbinden

Ieder mens heeft behoefte aan verbinding. In de eerste plaats met zichzelf, daarnaast met een ander, en in zekere zin met alles en iedereen. Tijdens deze avond kun je ervaren hoe het is om gezamenlijk stil te staan bij dit onderwerp, om te onderzoeken hoe dit onszelf raakt, en om te ontdekken wat werkelijk contact voor jou kan betekenen. Met behulp van verschillende oefeningen, technieken en spelvormen ontdekken we samen het plezier van verbinden, vrijheid en vreugde.

Vanaf 19:00 uur ben je welkom om in alle rust aan te komen, wat drinken te pakken, en een fijn plekje te zoeken. Om uiterlijk 19:30 uur beginnen we met een introductie, meditatie en kennismaking, waarna we samen ongeveer negen verschillende oefeningen gaan ervaren. Tussentijds is er ruimte voor pauze, en na het delen van ervaringen ronden we af om 22:00 uur. Er zal de gehele avond voldoende water, thee, fruit, chocolade en ander lekkers klaarstaan.

De oefeningen richten zich voornamelijk op de interactie tussen lichaam en geest, emotionele verbinding, en fysieke aanraking. We werken daarbij met elementen uit oosterse filosofieën, ondersteund met wetenschappelijke inzichten, en gevoed met liefdevolle energie. Alle oefeningen zijn welkome suggesties, waarbij je doorlopend uitgenodigd wordt om grenzen te ontdekken, uit te spreken, en te respecteren. De oefeningen zullen zowel individueel als in tweetallen of gezamenlijk uitgevoerd worden. Om een harmonieuze sfeer te creëren, zal de verhouding mannen en vrouwen zo gelijk mogelijk verdeeld zijn. Het kan zijn dat je een ontmoeting hebt met iemand van hetzelfde geslacht. De bijeenkomst zal je waarschijnlijk aanspreken als je al enige tijd ervaring hebt met onderwerpen als consent, aanraking en intimiteit, en er voor openstaat om te ontmoeten, te ontdekken, en te spelen.

Deze avond mag zich ontvouwen in een zachtaardige bedding op basis van creatieve samenwerking tussen diverse ervaren begeleiders. Achtergrondinformatie en contactgegevens tref je aan op de desbetreffende profielpagina’s. We maken voor deze bijeenkomst dankbaar gebruik van een privélocatie in Tilburg ter hoogte van het Leijpark, met gratis parkeergelegenheid aan de openbare weg. Nadere informatie om je verder voor te bereiden volgt na aanmelding. Toegangsbewijzen zijn persoonsgebonden en restitutie van gemaakte kosten is niet mogelijk.

Voel je welkom, gewoon zoals je bent. In vrijheid verbonden, uit oneindige liefde voor alles en iedereen.

Over de organisatie

24 volgers

Flexagon Projects

Ontwikkelen, verbinden, ervaren.

22 volgers

Hannah Joy

Bodywork, ademwerk, opstellingen vanuit verbinding, ruimte en flow

"When you touch one thing with deep awareness, you touch everything." - Lao Tz

Neem contact op met Flexagon Projects
De Kunst Van Verbinden

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl