Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 05 juli 2025

Ademtuin in de Waeldetuin - Texel

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
jul.
05
Zaterdag 05 juli 2025
14:00 tot 17:00
de Waelde Tuin | Eco Farm Camping de Waeldernis| Boomgaard | Winkel
Molenbuurt 3, 1793 EJ De Waal, Nederland
Bekijk op kaart

Over dit evenement

De Ademtuin in de Waeldetuin

Deze zomer strijkt de Ademtuin neer op een bijzondere plek: de Waelde Tuin op Texel. Midden in de boomgaard, omringd door groen en stilte, nodigen we je uit voor een middag vol adem, beweging en rust.

We werken met het lichaam, de adem en al onze zintuigen. Via flowende yoga, opbouwende pranayama's, verdiepend ademwerk en natuur-meditatie nemen we de tijd om te verstillen en te verbinden – met jezelf, met elkaar, met de natuur.

Het middagprogramma vindt plaats van 14:00 tot 17:00 en wordt begeleid door Cindy Belmon – gepassioneerd en gecertificeerd ademcoach en yogadocent, import eilandbewoner met wortels in Amsterdam en voelsprieten in de natuur. Meer over Cindy vind je op www.cindybelmon.com of via instagram.com/cindybelmon.

Wat kan je verwachten?
- Een flowende yogales
- Pranayama en ademwerk in de natuur
- Gezonde snack en thee / sappen uit de boomgaard
- Meditatie en verstilling
- Omringd door groen

Blijven slapen?
Maak er een weekend van en boek een comfortabele tipi belltent op de Waeldernis camping (vrijdag t/m zondag). De tenten zijn voor twee personen, maar alleen boeken kan natuurlijk ook.
Kom je van de overkant (niet van Texel dus ;)) dan is dit een fijne kans om er een volledig retreat-weekend van te maken.
*De tenten via deze pagina zijn uitverkocht, maar boek je tent (bij beschikbaarheid) via booking.com:
https://www.booking.com/Share-sKOxsi

Over de locatie:
Omringd door fruitbomen en eilandse vergezichten. Is de Waelde Tuin & Eco Farm Camping De Waeldernis een plek om te verstillen, verbinden en verwilderen in de natuur. Eco Farm Camping 'de Waeldernis' ligt op 9 km van De Schorren en biedt een tuin en een terras. Optioneel kun je ook een fiets huren via deze link: https://shop.tilia.app/4/dewaeldernis

Investering:
– Ademtuin middagprogramma: €35
– Overnachten in een tipi belltent (optioneel): tweepersoons tent voor €79 per nacht per tent (min. 2 nachten) - exclusief toeristenbelasting á €2.40 p.p.p.n, op locatie te betalen.

Annuleren:
Gratis annuleren tot vier weken van tevoren. Daarna is restitutie niet mogelijk.

Over de organisatie

Voeding voor je lichaam en geest met ademcirkels en live muziek

You carry Mother Earth within you. She is not outside of you.

In samenwerking met

Omringd door fruitbomen en eilandse vergezichten. Een plek om te verstillen, verbinden en verwilderen in de natuur.

Zullen we verwaelderen?

Eiland Retreat

Yoga, Ademwerk en Retreats op Texel, Nederland Door Cindy Belmon in samenwerking met de Ademtuin

Ademtuin in de Waeldetuin - Texel

Meer evenementen van Ademtuin

Maandag, 14 jul. om 08:45
Prana Yoga Flow - Texel
Ademtuin
Yoga Adem
Uitverkocht
Uitverkocht
Zaterdag, 19 jul. om 14:00
Ademtuin in de Waeldetuin - Texel
Ademtuin
Ademwerk Yoga Mini retraite in de natuur
Maandag, 21 jul. om 08:45
Prana Yoga Flow - Texel
Ademtuin
Yoga Adem
Zaterdag, 26 jul. om 13:00
Ademwerk op Sunny Side Up Festival
Ademtuin
Ademwerk Festivals Natuur

Dit vind je misschien ook interessant

Dinsdag, 16 sep. om 09:15
Ademcoach opleiding
Adem en Stem
Ademwerk Lichaamswerk Stemexpressie
Woensdag, 23 jul. om 10:00
De Stam - Zomers Samenzijn 2025
De Stam
Mini retraite in de natuur Community-building Rites of Passage
Dinsdag, 23 sep. om 19:15
Herfstequinox in de Bergkerk - A Ritual of Movement & Sound
Omikami Yoga
Equinox/Zonnewende Soundhealing Yoga
Zondag, 13 jul. om 09:30
Hatha Yoga
Farsk Britswert
Yoga
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?