Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zondag 25 mei 2025

YIN & Soundhealing

Georganiseerd door
42 reviews
Volgen
mei
25
Zondag 25 mei 2025
10:00 tot 12:00

Potsweg 15b, 7523 CA Enschede, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Voel je welkom op 25 mei bij Ruimte voor Balans!
In hetzelfde weekend een tweede mogelijkheid om aan te sluiten bij de YIN&Soundhealing. Op vrijdag 23 mei is er ook een mogelijkheid om deel te nemen! Dus kijk maar wat voor jou het beste uitkomt en past!

Een reis van verschillende houdingen, frequenties, klanken, muziek......
-YIN&Soundhealing-
We mogen weer!
We stemmen de helende reis van deze ochtend af op de energie van dat moment..... voor ons voelen deze ochtenden magisch!

Wij zorgen voor yogamatjes en meditatiekussens uiteraard mag je ook je eigen spullen meenemen. Zo kan een oogmasker fijn zijn, een pittenzakje voor op de ogen én een eigen deken is sowieso aan te raden.

- YIN yoga met de helende begeleiding van klankschalen -

YIN is een meditatieve vorm van yoga waarbij je houdingen voor een langere tijd inneemt. De houdingen stimuleren het bindweefsel en verschillende meridianen. Je hebt voor deze ochtend geen ervaring nodig met YIN yoga.
Ons lichaam bestaat voor een groot deel uit water, water dat reageert op de frequenties van de helende klankschalen. De klanken veroorzaken een trilling welke wordt ontvangen door jouw water. Het effect is een interne massage met een diep helende werking.

De combinatie van YIN yoga en klankschalen is een prachtige manier om eventuele blokkades in jouw lichaam los te maken. Ervaar de diepe ontspanning en laat de gehele ervaring heerlijk integreren wanneer Pascal afsluit met een klankbad.

Na deze ochtend kan jij heerlijk ontspannen naar huis, voor wie dat wenst staat er nog een kopje thee klaar met wat lekkers.

Goed om te weten:
-er wordt ook gebruik gemaakt van muziek
-yogamatjes en kussentjes zijn aanwezig, uiteraard mag je ook zelf spullen meenemen
-trek comfortabele kleding aan
-Als je het fijn vindt neem dan je eigen deken en/of oogmasker mee
-inclusief thee en wat lekkers om mee af te sluiten

Graag tot 25 mei, we nemen je met alle liefde mee op deze mooie reis in diepe verbinding met jezelf.

Pascal en Eveline

Voor vragen of meer informatie mag je altijd mailen naar eveline@em-body.nl

Over de organisatie

EM-Body organiseert YIN Yoga en dans experiences.

Your Inner Nature

YIN & Soundhealing

Meer evenementen van EM-Body

Zondag, 06 jul. om 10:00
YIN & Live piano
EM-Body
Yoga Ligconcert

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 21 jun. om 10:30
Yin Yoga
Farsk Britswert
Yoga
Zondag, 29 jun. om 09:30
Slow Yin Yoga & Native Flute
Eline's Schoorvelden
Yoga Live muziek
Zondag, 22 jun. om 10:00
INTERNATIONAL YOGA DAY. OUDE MAAS. BARENDRECHT
Yoga with Karla
Yoga Kinderyoga Festivals
Vrijdag, 07 nov. om 19:30
Tantra Keris Verdiepingsweekend
Semari
Tantra Yoga Martial Arts
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?