Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Dinsdag 27 mei 2025

Vrijwilligersdagen Mei 2025

Georganiseerd door
91 reviews
Volgen
mei
27
Dinsdag 27 mei 2025 om 18:00 tot vrijdag 30 mei 2025 om 15:00

Vlierhof ECO-Community & Holistic Center | B&B | Groups | Workshops | Events, Klever Str. 115, 47533 Kleve, Duitsland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Kom je in mei naar de vrijwilligersdagen op Vlierhof?
27 tm 30 mei

Heb je altijd al een paar dagen het leven in een community willen ervaren?
Daarbij lekker de handen uit de mouwen steken.
Terwijl je mooie mensen kunt ontmoeten.
Genieten van heerlijke biologische maaltijden.
Dan is dit je kans!

Er staan weer mooie vrijwilligersdagen op de planning op Vlierhof. Tijdens deze dagen kun je Vlierhof leren kennen, verbinden met fijne mensen, en ook een mooie bijdrage leveren aan deze toffe plek. Onder andere werk in de tuin en allerhande klussen in en om de boerderijgebouwen. Mogelijkheden te over. Als het mooi weer is gaan we in ieder geval lekker buiten aan de slag. Voor de gezelligheid & verbinding nemen we de ruimte, fijne koffie/thee pauzes, heerlijk biologisch eten en mooie verbinden momenten als een kampvuur, muziek, dans of sauna.

We starten dinsdags gezamenlijk met het diner om 18:00. Vanaf 16:00 ben je welkom om in te checken. Mocht je niet op tijd kunnen zijn voor het diner. Geef dit even aan bij het kopen van je ticket dan weet de kok hoeveel personen er aanschuiven. Wanneer je gebruik wilt maken van een linnenpakket van Vlierhof, boek hiervoor dan een extra ticket.

Nog even praktisch wat je kunt verwachten:
- Een aantal uur per dag lekker bezig zijn met fijne klussen;
- Sauna-avond en/of verbindingsavond waar dans, muziek of spel welkom zijn (co-creatie);
- Drie heerlijke biologische maaltijden per dag en fijne koffie en thee pauzes;
- Prachtige en inspirerende locatie, om volop van te genieten, te ontspannen en elkaar te ontmoeten;
- Verbindende momenten die we samen creëren.

Lijkt het je leuk om te komen? Koop dan een ticket, om de energie-uitwisseling in balans te houden vragen we een kleine vergoeding van € 10,- per nacht voor een gedeelde kamer of camper/tent en voor een privé kamer € 15,- per nacht.

Kun je niet deze keer, maar wil je wel graag komen vrijwilligen, weet dat we bijna iedere maand vrijwilligersdagen organiseren. Ook kun je je als vrijwilliger aanmelden via het formulier op onze website: https://www.vlierhof.org/vrijwilligers/

Wil je op de hoogte blijven van onze agenda en het reilen en zeilen op Vlierhof? Meld je dan aan voor onze maandelijkse nieuwsbrief: https://www.vlierhof.org/nieuws/nieuwsbrief/

Weet dat we gezamenlijk als groep willen starten dinsdags rond 19:00 en ook weer gezamenlijk de dagen afsluiten op vrijdag. Mocht dit niet lukken voor je dan is het voor ons fijner om te kijken of de volgende vrijwilligersdagen wellicht beter aansluiten bij je agenda.

Tot slot check even je mail of je een bevestiging krijgt van de aankoop van je ticket, mocht dit niet het geval zijn neem dan contact met ons op via vrijwilligers@vlierhof.org.

Voel je welkom,

Namens Team Vlierhof

Over de organisatie

Vlierhof is een ecologische woongemeenschap en holistisch gezondheidscentrum. We wonen en werken op deze prachtige plek, die we met liefde hoeden.

Jonge energie op een oude en prachtige locatie

Vrijwilligersdagen Mei 2025

Meer evenementen van Vlierhof Community

Zaterdag, 05 jul. om 12:00
Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga
Vlierhof Community
Ecstatic Dance Yoga Mantra zingen
Zaterdag, 19 jul. om 12:00
Ecstatic Dance Outdoor | Zangcirkel | Yoga
Vlierhof Community
Ecstatic Dance Yoga Mantra zingen
Zaterdag, 26 jul. om 12:00
Kamperen met Pizza
Vlierhof Community
Samen eten Kids activiteit Muziekavond
Woensdag, 30 jul. om 10:00
Zomerfestival 2025 @Vlierhof
Vlierhof Community
Festivals Meerdaagse retraites Vakantie

Dit vind je misschien ook interessant

Donderdag, 04 sep. om 09:00
AVANI Indian Summer Community Retreat || 4-7 sept
Avani
Meerdaagse retraites Gatherings Natuur
Zondag, 29 jun. om 12:00
One Tribe Community Dag: Wonder en Wellness op de Veluwe
ONE TRIBE: samenkomen met open hart
Gatherings Mini retraite in de natuur Natuur
Maandag, 11 aug. om 16:00
Play ALL vakantie week - Lekker Leven!
Play Community
Playfulness Gatherings Leven vieren
Zondag, 14 sep. om 14:00
SUMMER WOMEN FESTIVAL ♡ Share the Love
SHARE THE LOVE
Festivals Gatherings Vrouwencirkels
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?