Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zondag 13 juli 2025

Pranadogs Breathwalk 13 juli

Georganiseerd door
55 reviews
Volgen
jul.
13
Zondag 13 juli 2025
9:00 tot 10:30

Hilversum, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

The packwalk maar dan net even anders!

Wil jij je stresslevel verlagen en leren hoe je adem en meditatie in kunt zetten tijdens je dogwalk? Of wil je je hond leren beter om te gaan met andere honden?

In deze (kleine) groepswandeling zullen diverse adem en meditatie technieken voor de baas afwisselen met impuls controle, *neutrale socialisatie en rust oefeningen voor de hond. Een super mooie activiteit en verbinding voor jou en je hond dus!

* neutrale socialisatie = honden die in elkaars buurt zijn/wandelen zonder er mee te spelen en/of te reageren. (honden die aangelijnd in elkaars buurt kunnen wandelen op enige afstand van elkaar)

Over de organisatie

5.0
(55)
·
31 volgers

Pranadogs Consultancy

Pranadogs consultancy bied workshops aan om baas en hond in balans te brengen. Ook zonder hond en als HSPer zijn hier fijne workshops te vinden.

Calm and happy people, mean calm and happy dogs

Pranadogs Breathwalk 13 juli

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Pranadogs Consultancy

Diep ontspannen met massagemat
vr. 22 mei
19:00
Hilversum
Pranadogs Consultancy
Ademwerk Massage Ontspanning
Restorative xl met mini massage - magic ocean
zo. 7 jun.
14:00
Hilversum
Pranadogs Consultancy
HSP Ademwerk Overige Workshops
Prana mala workshop & beleving
zo. 28 jun.
13:30
Hilversum
Pranadogs Consultancy
Meditatie Creativiteit Energiewerk
Restorative xl met mini massage - summer vibes
zo. 5 jul.
14:00
Hilversum
Pranadogs Consultancy
HSP Ademwerk Overige Workshops
Diep ontspannen met massagemat en Nidra
zo. 2 aug.
14:00
Hilversum
Pranadogs Consultancy
Ademwerk Massage Ontspanning
Restorative xl met mini massage - Awaken Prana
zo. 6 sep.
14:00
Hilversum
Pranadogs Consultancy
HSP Ademwerk Overige Workshops

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl