Over dit evenement
Ben jij benieuwd naar de klanken van de klankschalen, gong, koshi, handpan, ocarina, oceandrum of een van mijn andere klankinstrumenten?. Geef jezelf en/ of een ander een Klankbeleving kado!
Zondag 23 november organiseer ik weer een Klankbeleving BijHuub.
Na binnenkomst mag je lekker gaan liggen op een matras of in een hangmat. Wanneer alle (minimaal 4 en maximaal 8) deelnemers er zijn, begint de Klankbeleving. Na een korte geleide meditatie worden diverse klankschalen aangeslagen om meer in je lijf te zakken en te ontspannen. Ik loop regelmatig door de ruimte, ik loop langs de deelnemers en soms plaats ik een klankschaal in trilling op je of raak ik je zachtjes aan. Verder voel ik aan welke klankinstrumenten ik inzet tijdens de Klankbeleving, waardoor elke Klankbeleving weer anders wordt ervaren.
BijHuub is een prachtige locatie aan de rand van Alkmaar, waar je je in de natuur waant. Bij mooi weer in de lente en zomer vindt de Klankbeleving plaats in de fijne tuin van BijHuub. In de winter vindt de Klankbeleving binnen plaats in de Stal of in het Tuinhuis. De Stal is een fijne ruimte waar een heerlijk warm knisperend vuur brandt in de houtkachel. In het Tuinhuis waan je je buiten en kijk je uit op de tuin van BijHuub.
Er zijn BijHuub 4 matrassen en 4 hangmatten met comfortabele schapenvachtjes, kussens, warme dekens. De maximum draagcapaciteit van een hangmat is 120kg. Indien wenselijk kan de klankbeleving vanuit een stoel worden ondergaan. Neem in dat geval even contact met mij op.
Vanaf 9.45 uur ben je van harte welkom BijHuub en om 10.00 uur start de Klankbeleving. De beleving duurt ongeveer een uur. Hierna is er thee en wat lekkers, is er ruimte om de ervaringen te delen en om een spiritueel kaartje te trekken voor wie dat wil.
Zien we elkaar BijHuub?
Praktisch:
• Datum: zondag 23 november 2025.
• Tijd: 10.00-11.30 uur (inloop vanaf 9.45 uur).
• Prijs: € 33,- (inclusief wat te drinken & wat lekkers erna).
• Matrassen, hangmatten, schapenvachtjes, kussens en dekens zijn aanwezig.
• Draag gemakkelijke kleding en neem eventueel extra warme sokken mee.
• De locatie is: BijHuub, Nijenburgerweg 5, 1812 LT Alkmaar.
• Parkeren is gratis.
Een liefdevolle groet van Melissa