Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Zaterdag 11 oktober 2025

Reiki 1 Cursus | Zaterdag 11 oktober & 1 november

okt.
11
Zaterdag 11 oktober 2025
9:30 tot 15:30

Berg en Terblijt, 6325 Berg en Terblijt, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Wil jij vanuit je kracht leven? Meer energie en balans ervaren? Reiki (volgens Usui methode) kan je daar op een prachtige manier bij helpen!

In Reiki 1 leer je Reiki toe te passen en het zelfherstellend vermogen van je lichaam te activeren, zodat jouw lichaam zichzelf kan helen. Ben je benieuwd hoe je met je handen helende energie kunt doorgeven aan jezelf en anderen? Dan is Reiki precies wat je zoekt.

In de Reiki 1 cursus:
- Leer je Reiki te geven aan jezelf
- Word je je bewust van je lichaam en de blokkades die mogelijk aanwezig zijn
- Leer je hoe jouw handen als kanaal voor helende energie fungeren
- Ontdek je hoe je het zelfhelende vermogen van je lichaam kunt activeren
- Leer je hoe je fysieke klachten kunt verlichten

De Reiki 1 cursus biedt een waardevolle dag met kennis, ervaringen en inzichten. Het is een combinatie van theorie en praktijk, waardoor je na afloop met praktische kennis en vaardigheden naar huis gaat.
Deze dag is inclusief lunch, thee, een handboek en officieel certificaat.

Na de cursus is er een terugkomdag, waarin we inchecken hoe het je is vergaan met het toepassen van Reiki. Vragen kunnen dan beantwoord worden. Dit moment staat gepland op 1 november van 9.30 - 12.30.

Ben jij er klaar voor? Meld je snel aan! Heb je nog vragen? Dan kan je mailen naar lydia@kleiter.nl.

Over de organisatie

5.0
(4)
·
12 volgers

Lydia Kleiter Holistisch Therapeut

Samen gaan we op reis naar een leven vanuit jouw eigen kernkracht. Een leven waarin jij straalt!

Inzicht voor het leven

Reiki 1 Cursus | Zaterdag 11 oktober & 1 november

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van Lydia Kleiter Holistisch Therapeut

Reiki 2 Cursus | Zaterdag 16 mei & 6 juni
za. 16 mei
09:30
Berg en Terblijt
Lydia Kleiter Holistisch Therapeut
Inwijdingen Reiki Energiewerk
Reiki 3A Cursus | Zaterdag 23 mei & 20 juni
za. 23 mei
09:30
Berg en Terblijt
Lydia Kleiter Holistisch Therapeut
Reiki Inwijdingen Energiewerk
Reiki 1 Cursus | Zaterdag 13 juni
za. 13 jun.
09:30
Berg en Terblijt
Lydia Kleiter Holistisch Therapeut
Inwijdingen Reiki Energiewerk

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl