Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.
Hipsy
Inloggen

Donderdag 19 juni 2025

Tender Moments

Georganiseerd door
188 reviews
Volgen
jun.
19
Donderdag 19 juni 2025
19:30 tot 22:00

Haagweg 4, 2311 AA Leiden, Netherlands

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Tender Moments – een avond voor vertraging, verzachting en verbinding
De intentie van deze tedere avonden is om, via vertraging, afstemming en kwetsbaarheid, diep contact te maken—met jezelf én met de ander. We openen een zachte ruimte waarin alles wat in jou leeft welkom is. We stemmen af op onze binnenwereld, laten ons raken, en oefenen in het voelen en verwoorden van wat we écht nodig hebben.
We starten met het drinken van cacao, een hartopenend ritueel dat je helpt landen. Daarna neem ik je mee op een meditatieve reis in de vorm van spoken word, gedragen door live muziek. Thema’s die voor velen herkenbaar zijn komen voorbij:
Mag ik er helemaal zijn?
Durf ik mijn plek in te nemen?
Wat is zelfzorg, en hoe geef ik dat aan mezelf?
Wat ontzeg ik mezelf nog, en waarom?
Vanuit deze intieme bedding keren we langzaam naar buiten. In kleine oefeningen verkennen we hoe we in contact kunnen zijn met de ander, zonder onszelf te verliezen. Hoe vraag je om steun? Hoe voel je wat je nodig hebt—en durf je dat uit te spreken? Mag het van moment tot moment veranderen? En wat gebeurt er als je bang bent om ‘te veel’ te zijn?
We verkennen ook wat jij te geven hebt, in zachtheid. Soms is dat simpelweg aanwezigheid. Soms een hand, een knuffel, een wiegende beweging of een dans. Alles in afstemming. Jij bepaalt wat klopt.
Jouw intentie voor deze avond:
Je komt met een open hart. Je bent bereid om intimiteit en verbinding los te koppelen van seks en gender. Je staat open voor het helende potentieel van puur menselijk contact—zowel met mannen als met vrouwen.
📍 Locatie: Haagweg 4, Leiden
🕖 Inloop: 19:15
🕢 Start: 19:30
⏰ Einde: 22:00
🚗 Parkeren: Openbare parking naast het gebouw. Haal een ticket van €8 of breng €7 cash mee.
💧Water, thee en iets lekkers zijn aanwezig.
👕 Kledingtips: Draag comfortabele kleding waarin je vrij kunt bewegen en ontspannen. Geen jeans, strakke topjes of rokjes—maak het jezelf zacht en gemakkelijk.
Ik wens je een avond vol zachtheid, compassie en liefdevolle ontmoeting—met jezelf en met de ander. See less

Over de organisatie

4.8
(188)
·
240 volgers

The Self Love Academy

The Self Love Academy - Embodied Private & Group Healing, Tantric & Expressive Dance Journeys

Where Self Love Becomes A Habit. Ready To Start Your Journey?

Tender Moments

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Meer evenementen van The Self Love Academy

Tender Tantric Dance Intensive ✨Rotterdam
di. 19 mei
19:00
Rotterdam
The Self Love Academy
Tantric Dance Zelfliefde Zelfexpressie
1 op 1 Energetic Healing Journey
vr. 29 mei
11:00
The Hague
The Self Love Academy
Energiewerk Trauma Release Tantra
Tender Tantric Dance Intensive ✨Leiden
zo. 7 jun.
14:30
Leiden
The Self Love Academy
Tantric Dance Zelfliefde Zelfexpressie

Ook een event posten? Begin gelijk! Het is gratis.

Dit vind je misschien ook interessant

Made with ♥ Copyright 2026 hipsy.nl