Loading...
of
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Woedekrachtcursus Reeks 2

Thursday 23 March 2023 van 19:15 tot 21:30

Oudegracht, Werf5, Utrecht, Nederland

Over dit evenement

Voel je krachtig, sprankelend, vurig.
Ervaar al je kleuren en je eigenheid!

Tijdens de vervolgcursus gaan we aan de slag met wat we eerder hebben geleerd en bouwen we hierop verder, vandaar de noodzaak om de eerste cursus te volgen. We zullen Radical honesty gebruiken als basis voor deze cursus. Ik raad jullie aan het boek: Getting Real: Ten Truth Skills You Need to Live an Authentic Life van Susan Campbell te lezen.

Tijdens de sessies krijg je zoals altijd wat theorie mee en gaan we dan aan de slag. Je krijgt ook in deze cursus oefeningen uit dynamic Emotioal integration, HeartIQ, Tantra en Radical Honesty.
Het doel van deze cursus is meer vurige authenticiteit voelen. Jezelf mogen inbrengen in wat je leuk en niet leuk vindt, je behoeftes en verlangens erkennen en uiten, leren waarderen en kunnen zijn met andernams vuur.

Wat je krijgt:

-Onredelijk mogen zijn
-Je vurige reactie eren en kanaliseren
-Warm contact in eerlijkheid
-Je eigenheid omarmen
-Je emoties bevrienden
-Het teveel aan schaamte loslaten
-Weerbaarheid
-Je trots voelen op wie je bent
-Waardering leren uiten
-Communiceren vanuit je hart
-Psycho-educatie: Theorie over trauma

We gaan in de cursus in het moment oefenen met onze woedekracht. Dat klinkt heel spannend en is het ook, maar ik zie het als mijn taak om weer voldoende veiligheid te creëren om dit mogelijk te maken. We bewegen op jullie tempo en bouwen geleidelijk op. Alles mag er zijn. Je mag jezelf ontdekken, dingen proberen en ‘messy’ zijn. We leren tijdens dit traject ook onze waardering voor elkaar te uiten.

Deze cursus is voor jou als je meer van je vuur en eigenheid wil laten zien, je eerlijk wil leren uiten en geëngageerd bent om alle vijf de sessies mee te doen. Het vervolgtraject vindt een maal per jaar plaats.


Cursusdata Traject voorjaar 2023:

- Donderdag 23 maart
- Donderdag 30 maart
- Donderdag 6 april
- Donderdag 13 april
- Donderdag 20 april

Steeds van 19.15 uur tot 21.30 uur bij Werf 5 aan de Oudegracht in Utrecht.

Tarief:
250 euro

Ik verwelkom je graag op deze vurige reis!
Mail me bij vragen op woedekracht@gmail.com of via hipsy.

Lieve groet!
Gitte

Thursday 23 March 2023 van 19:15 tot 21:30

Oudegracht, Werf5, Utrecht, Nederland

Reserveer je spots!

Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.

Over de organisatie

“Feeling juicy!”

Theeceremonies, Crea Yoga, Woedekracht, Erotisch dichten, etc. Awarenest organiseert workshops die je in contact brengen met je heerlijke juicyness!

Reviews

Annika

Woedekrachtcursus

Ik heb pas 1 van de 5 sessies achter de rug, maar kan nu al met volle overtuiging zeggen: wat een GEWELDIGE cursus is dit! Gitte is een superfijne host: krachtig en duidelijk, maar vooral warm, empathisch en open. De cursus is gericht op woede en geeft zicht op alle emoties, en wat deze je proberen te vertellen. Een ontzettend waardevolle cursus in een veilige omgeving, waarin je jezelf beter leert kennen en (meer) in je kracht leert te gaan staan, op je eigen tempo maar wel nét buiten je comfortzone :) Je leert verbinding aan te (blijven) gaan met de ander en boosheid in dit contact te integreren, wat zorgt voor veiligheid/respect en daarmee ruimte voor (nog) meer diepgang. Bedankt Gitte!

Lees meer

1. Choose your tickets
Woedekracht vervolgtraject

Verdiep je verder in je oerkracht. Met dit vervolgtraject bouw je verder op de woedekracht cursus en belichaam je je grote innerlijke vuur.

€ 250,80
Including € 0,80 service fee
Transaction costs :
€ 0,00
Total:
€ 0,00
Woedekrachtcursus Reeks 2

Meer evenementen van Awarenest

Wednesday, 05 Apr. om 19:30
Schrijfmeditatie: Self Love
Astrid Goossens - wrd.art
Meditatie Creativiteit
Wednesday, 19 Apr. om 19:30
Schrijfcafé: thema Vuur
Astrid Goossens - wrd.art
Storytelling Creativiteit
Tuesday, 25 Apr. om 19:15
Proefsessie Woedekrachtcursus
Awarenest
Anger work Embodiment Persoonlijk leiderschap
Wednesday, 03 May. om 19:30
Schrijfmeditatie: Roots
Astrid Goossens - wrd.art
Meditatie Creativiteit Innerlijk kind

Dit vind je misschien ook interessant

Sunday, 02 Apr. om 13:00
Embodied Dance: Reconnect to your Inner Rhythm
Re-Align (™)
Intuitive Dance Vrije Dans Embodiment
Sunday, 02 Apr. om 19:15
Authentic Dating for Women (21-40) - AMSTERDAM
Be Touched Community
Verbinding Dating Authentic Relating
Saturday, 01 Apr. om 14:00
De Vrouwelijke Seksualiteit - Masterclass
Anita Maria
Lezing Embodiment Verbinding
Saturday, 22 Apr. om 13:45
Play: Neem Je Introducé Mee!
Play Utrecht
Playfulness Authentic Relating Verbinding
Made with ♥ Copyright 2023 hipsy.nl