Friday 14 March 2025 from 14:00 until 17:00
Bluebirds Yoga & Welzijn Haarlem, Rozenstraat 5, 2011 LS Haarlem, Nederland
Over dit evenement
Friday 14 March 2025 from 14:00 until 17:00
Bluebirds Yoga & Welzijn Haarlem, Rozenstraat 5, 2011 LS Haarlem, Nederland
Book your tickets
Koop je tickets direct via Hipsy. Na betaling is je deelname definitief en ontvang je je tickets per e-mail.
Over de organisatie
“Een mooiere wereld begint van binnenuit”
Djaja betekent moed. Het is tevens mijn voornaam. Als holistisch therapeut ondersteun ik jou graag naar meer licht & liefde in body and mind.
In samenwerking met
Sabine
Het was een hele fijne ervaring! De sfeer was warm en comfortabel. En Djaja heeft de groep liefdevol en met zachtheid door de avond heen begeleid. Echt een aanrader!
Lees meerRolf
Een bijzondere ervaring waarbij ik voor het eerst in aanraking kwam met een micro dose. Met een plezierige begeleiding heb ik enkele uren van een diepe meditatieve staat genoten. Deze 'buzz' was het hele weekend op de achtergrond op een plezierige manier aanwezig. Nu nieuwsgierig naar de macro variant. Dank Djaja voor je begeleiding.
Lees meerDaphne Smits
Wat een prachtige middag met het magische duo Djaja en Camie. Allebei met zoveel warmte en liefde, waardoor ik de ruimte voelde om me te openen. Alles mag en kan er zijn, iedere vrouw in haar eigen kracht. Een bijzondere ervaring om met een groep vrouwen je highest expression te mogen beleven en een prachtige lichtgedicht van Camie te mogen ontvangen. Het raakt tot diep in mijn hart. Een en al liefde!
Lees meer