Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Zaterdag 22 maart 2025

Helende klank en cacao

Georganiseerd door
12 reviews
Volgen
mrt.
22
Zaterdag 22 maart 2025
14:00 tot 16:30

Gaia center, Bergselaan 263D, 3038 CC Rotterdam, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Kom thuis in jezelf en ervaar een diepe verbinding met je kern. Stel je open voor een magische ervaring waarin je de helende klanken mag ontvangen, jezelf tot expressie kan brengen met je stem en de warmte van de cacao kan voelen stromen naar je hart toe. De helende Reiki energie zorgt voor ontspanning en een doorstroom van je geluksgevoel.

We nodigen je graag uit voor een transformatieve middag van innerlijke rust, heling en verbondenheid. Deze unieke ervaring combineert de kracht van een cacaoceremonie, de magie van een singing circle, en de helende klanken van een klankbad, verrijkt met energetische Reiki heling. Samen vormt dit een fijne combinatie die jij mag ontvangen!

Wat kun je verwachten?

• Cacaoceremonie: Open je hart met pure cacao, een krachtige plantenspirit die je helpt om dieper in contact te komen met je intuïtie en je innerlijke wijsheid.
• Singing Circle: Laat de vibraties van zang je helpen om blokkades te doorbreken en je energie te verhogen, terwijl we samen een veilige ruimte creëren van heling en verbinding. Mooi kunnen zingen is hiervoor niet nodig!
• Klankbad: Dompel jezelf onder in de rustgevende klanken van gitaar, zang, native fluit, klankschalen en koshi's, die je lichaam en geest helpen te helen, resetten en herstellen.
• Reiki Heling: Ervaar de zachte energie van Reiki, die je heling ondersteunt en je energiecentra in balans brengt.

Deze ervaring is ontworpen om je opnieuw te verbinden met jezelf, je hart, je intentie en de universele energie die door ons allen stroomt. Het is een perfecte gelegenheid om te ontspannen en lekker los te laten. Laat je verwonderen en hervind je balans. We kijken ernaar uit je te verwelkomen in een veilige, liefdevolle ruimte van heling en verbinding.

Wie zijn je begeleiders:

Denise Jonker
Denise werkt in haar eigen praktijk als holistisch lichaamsgericht psycholoog, waar zij veelal mindfulness en verbonden ademwerk inzet. Muziek is de taal van haar ziel, die ze tot uiting brengt tijdens zangcirkels, in haar praktijk aan het eind van individuele en groepsademsessies en tijdens klankbaden. Authenticiteit, zachtheid en puurheid kenmerken haar, waardoor ze een veilige en transformerende bedding weet te creëren.

Yasmin Fris
Yasmin heeft veel liefde en wilt dat graag delen. Ze heeft Gaia Center opgericht als een plek waar je kunt thuis komen in jezelf. Ze is Reiki Master en leert anderen hoe de Reiki energie naar je kan stromen. Daarnaast leert ze je ook graag hoe je kunt schilderen en je creativiteit kan laten stromen. Als yogadocent neemt ze je mee naar ontspanning en bewustwording. De cacao kwam op haar pad tijdens haar reizen in Zuid Amerika, het opende haar eigen hart en ze wenst dit voor jou ook!

Over de organisatie

Holistische lichaamsgerichte psychologenpraktijk: mindfulness en verbonden ademwerk met zowel individueel als groepsaanbod

In samenwerking met

Gaia centrum is een plek om thuis te komen in jezelf in Rotterdam Noord. De boom staat voor het centrum van Gaia; sterk geworteld en wijd gespreid.

Kom thuis in jezelf

Helende klank en cacao

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Zaterdag, 06 sep. om 12:00
Melkaba Festival - Seeds of Light
Melkaba Festival
Cacao ceremonie Live muziek Ecstatic Dance
Zaterdag, 19 jul. om 19:00
Mini Retraite Zeeland
Neda Boin
Stembevrijding Een cursus in wonderen Mantra zingen
Donderdag, 24 jul. om 13:00
Mandira Zomerfeest | ECSTATIC DANCE & MANTRA ZINGEN
Mandira
Ecstatic Dance Mantra zingen Kirtan
Vrijdag, 05 sep. om 19:00
MAANKARAVAAN - Full Moon - BRING OUT THAT DRUMS 2 YEARS ANNIVERSARY
Moonfool - MAANKARAVAAN
Cacao ceremonie Full Moon Ecstatic Dance
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?