Welkom terug
Laden...
of
E-mail
Onthoud mij
Heb je nog geen account?
Maak een nieuwe aan.

Woensdag 16 april 2025

Spelen met lichtheid - Thema Balans vrouwelijke en mannelijke energie

Georganiseerd door
4 reviews
Volgen
apr.
16
Woensdag 16 april 2025
10:30 tot 13:00

Klaverlaan 1A, 6841 CG Arnhem, Nederland

Bekijk op kaart

Over dit evenement

Bewust leven vanuit vrouwelijke verbinding en tegelijkertijd contact houden met die voortvarende daadkracht in jezelf!

Thema Balans in vrouwelijke en mannelijke energie: In dit thema gaan we op zoek naar balans tussen het mannelijke en de vrouwelijke energie in ons. Wat verstaat jouw lichaam eronder en kun je het verschil voelen? Waar zit je grens? Waar zit nog ruimte om het meer in balans te krijgen? Hoe kunnen deze 2 energieën gezond samenwerken, vrouwelijk en je daadkrachtige zelf?

In de sessies Spelen met lichtheid in je leven gaan we op onderzoek uit naar onszelf. Vanuit een nieuwsgierige blik. Met liefde voor onszelf, omdat het moed vraagt om bewust te worden. Ons lichaam is wijs en daar waar eens bewustzijn zat, is dat door omstandigheden in de schaduw komen te staan. Van nature hebben we allemaal de behoefte ons heel te voelen. Dan is speelsheid een mooie ingang om meer bij onszelf te komen en schaduw en licht in balans te krijgen.

Spelen met lichtheid in je leven zijn sessies waarbij je met elkaar werkt aan je eigen proces, op een speelse manier, waarbij een serieus thema centraal staat. Je komt hierdoor dichter bij jezelf, vergroot je bewustzijn en krijgt meer voor elkaar. We starten door in ons lijf te komen. Door het samenzijn versterken we elkaar en herken je jezelf. We vertragen en onthaasten. In diverse, korte en krachtige opstellingen in kleine groepjes ga je voelen en onderzoeken. Met nieuwsgierige blik naar binnen, voel je wat je lichaam je vertelt en volg je die beweging. We spelen met polariteiten, verlangens, blokkades. We spelen met licht en schaduw, we zoomen in en uit. Meerdere korte opstellingen volgen elkaar op, waardoor je dieper zakt en bij de essentie komt. Ontdek het voor jezelf en ervaar meer lichtheid en balans in je leven.

Met de volgende 6 thema’s werken wij. Ze rouleren. Iedere keer net een andere invulling en iedere keer kom je nieuwe aspecten tegen in jouw proces:

- 12-2 Thema zelfliefde en compassie: we zijn vaak hard voor onszelf en daarmee voor anderen. We gaan voorbij aan de zachtheid. Ook gaan we in de haast voorbij aan het voelen van ons hart en lichaam. Zowel in liefde geven als ontvangen. Als vrouw hebben we geleerd te geven, maar waar zit je grens? En kun je ook echt ontvangen? Na afloop voel je een dieper contact met je eigen bron van zelfliefde en compassie.
- 25-2 + 26-3 Thema creatiekracht en bekken: vaak zijn wij vrouwen onbewust zwanger van creaties. Met dit thema ga je onderzoeken welke onbewuste verlangens in jou leven en ga je de verbinding met je eigen creatiekracht beter voelen. Je maakt vrij wat deze stroom blokkeert.
- 16-4 Thema balans in vrouwelijke en mannelijke energie: In dit thema gaan we op zoek naar balans tussen het mannelijke en de vrouwelijke energie in ons. Wat verstaat jouw lichaam eronder en kun je het verschil voelen? Waar zit je grens? Waar zit nog ruimte om het meer in balans te krijgen? Hoe kunnen deze 2 energieën gezond samenwerken, vrouwelijk en je daadkrachtige zelf?
- 07-5 Thema authenticiteit: Als vrouwen hebben we geleerd ons aan te passen. In dit thema gaan we spelen met deze polariteiten. Waar voelt het voor jou fijn en is het in balans? Wat in je vrouwenlijn staat je vandaag in de weg om te schakelen tussen beide? We gaan een stapje dieper naar jouw eigen essentie.
- 27-5 Thema gezonde balans van je lichaam: Met dit thema gaan kunnen we bijvoorbeeld je hart, handen, bekken en borsten opstellen. Hoe voelen deze vrouwelijke elementen aan en welke boodschap hebben ze voor je? Ook kijken we naar tempo. Waar komt de haast in je lichaam vandaan en wat vertelt het je (niet)?
- 18-6 Thema ont-moet moederschap en bedding: op dit thema zitten zoveel moetjes. Of het nu gaat om je eigen moederschap dat je doorgeeft, het ontbreken ervan of hoe je te kort bent gekomen in de liefde van je eigen moeder. Alles wat je hierin bewust wordt en ruimte geeft, maakt jou en je (klein)kinderen heler. Laat je verrassen door de speelse manier en ervaar meer lichtheid in je leven.

Titia Kroep en Mirjam Wittenberg verzorgen de sessie. We zijn beiden geschoold in het nieuwe opstellen van Hylke Bonnema, dwz dat we een vrije versie van opstellingen toepassen. Hierbij gebruiken we weinig woorden en gaan we vooral voelen. In het deze opstellen volg je juist de beweging die je lichaam wil maken.

Wil je meer verdieping en beweging in gang zetten?
Deze sessie van Spelen met lichtheid in je werk is te combineren met Start je dag met lichtheid (8-10 uur).

Over de organisatie

Meer voor elkaar speelt met verbinding en organiseert ceremonies, workshops en deelcirkels om in je lijf te komen mbv opstellingen en rituelen.

Meer voor elkaar speelt met verbinding. Kom in je lijf, kom thuis bij jezelf!

Spelen met lichtheid - Thema Balans vrouwelijke en mannelijke energie

Zie je iets in dit evenement dat mogelijk in strijd is met onze beleidsrichtlijnen, zoals ongepaste inhoud, onveilige situaties of verboden activiteiten? Dan horen we dat graag. Ook als je een minder fijne ervaring hebt gehad tijdens het evenement kun je dit hier melden. Alle meldingen worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld.

Reden van melding Ik wil anoniem een melding plaatsen
Jouw naam
Jouw e-mailadres
Beschrijf de melding

Door dit formulier te verzenden verklaar ik dat deze informatie naar waarheid is ingevuld. Hipsy behandelt meldingen vertrouwelijk en behoudt zich het recht voor om op basis van deze melding actie te ondernemen.

Ik ga akkoord met de verwerking van mijn gegevens volgens het privacybeleid

Dit vind je misschien ook interessant

Donderdag, 04 sep. om 19:00
Opstellingsavond: Verlatingsangst en het vroege gemis
Wim Vandenbergh
Familieopstellingen Systemisch werk Opstellingen
Donderdag, 07 aug. om 16:00
WOMEN OF LIGHT - retreat
Suyana
Meerdaagse retraites Stembevrijding Vrouwen workshops
Dinsdag, 14 okt. om 19:30
Freedive: Rope Journey
Freedive Community
Shibari Lichaamsbewustzijn Creativiteit
Vrijdag, 12 sep. om 11:00
Ode aan de Yoni - De Initiatie || tantra retraite voor vrouwen @ Avani
Ode aan de Yoni
Tantra Vrouwen workshops Meerdaagse retraites
Made with ♥ Copyright 2025 hipsy.nl
Hoe wil je je registreren?