Over dit evenement
Zin om tijd voor jezelf te maken om lekker creatief te werken?
Tijdens het Open Atelier staat de tijd even stil en kan dat is alle rust. Je neemt je eigen materialen mee. Even je hoofd uit, en je handen aan. Tijd voor jou. Of je nou wilt tekenen, knippen en plakken, borduren, aquarellen, of haken. Alles kan. Doordat iedereen met iets anders bezig is, ontstaat er altijd een leuke uitwisseling. Vrolijke gesprekken wisselen zich af met geconcentreerde stilte. Vol inspiratie ga je weer met frisse energie je dag in. Voor heerlijke koffie, thee en lekkers wordt gezorgd.
Je kan gerust alleen komen. Dat doen de meeste. Met iemand samen komen is natuurlijk ook erg leuk.
Vaak gehoord tijdens het Open Atelier:
'Zo heerlijk om even met niets anders bezig te zijn'.
'Ik kan dit dus ook thuis doen, maar dan moet ik het wel dóen. En dat doe ik dus niet'
'Dit is echt leuk'.
'Ik ga weer helemaal opgeladen naar huis.'
'Mijn creativiteit wordt weer lekker aangewakkerd'.
'Het is echt een rustpunt voor me'.
'Ik kom er graag om aan mijn eigen kunst te werken'.
Mocht je bepaalde spullen niet hebben, dan kan je altijd vragen of het te leen is. Een naaimachine is te leen voor 5,00 euro. Er staan twee schildersezels.
Aanwezig voor algemeen gebruik:
- waterpotten
- schorten
- placemats
- tijdschriften
Leeftijd: volwassenen (of volwassenen + kind)
Datum: zaterdag 12 april
Tijd: 10.00 – 12.30 uur
10 euro incl. heerlijke koffie/thee en lekkers
*De ruimte is te bereiken via een trap.
Open Atelier is een keer per maand, wisselend op zaterdag en zondag
Wil je op de hoogte blijven van alle activiteiten bij De Kust? Kijk dan op www.dekustdenhaag.nl en meld je aan voor de nieuwsbrief
Sea you!
Liefs, Jet